Menü Kapat

2 Adımda Dantel Desenli Oje Yapımı

2018 ilkbahar yaz sezonunda kadınların tırnakları farklı renk ve desenlerden oluşan ojelerle süsleniyor. Kadınlar farklı ve çılgın modelleri beğenerek kullanıyor. Her renk ve üründen farklı oje modelleri yaratılıyor. Her kadın kendi zevkine göre modelleri tercih ediyor.

dantel-desenli-oje.JPG

Bu sezon dantel detayları dikkat çekiyor dantel kıyafetler, elbiseler, ayakkabılar ve aksesuarlar derken şimdi de dantel oje desenleri kadınların tırnaklarını süslüyor. Dantel desenler her renk yapılıyor. Farklı renklerden oluşan ya da sade ojeler kadınların tırnakların da farklılık yaratıyor. Dilerseniz dantel oje desenini sizde uygulayabilirsiniz.


Dantel Oje Deseni Nasıl Yapılır?

1. İlk önce istediğiniz dantel modelini seçiniz. Daha sonra tırnaklarınızı temizleyiniz. Dilediğiniz renk ojeyi iki kat olarak tırnağınıza sürünüz.

dantel-desenli-oje.jpg


2. Daha sonra beğendiğiniz danteli tırnağınıza zarifçe yapıştırınız. 30 saniye bekledikten sonra yavaşça çıkarınız. Son olarak şeffaf oje sürünüz. İşte dantel desenli, gizemli ve kesinlikle çok değişik tırnaklara ulaşmak bu kadar kolay! Dilerseniz bu işlemi tırnaklarınızın hepsine değil, bir tanesine de yapabilirsiniz.

dantel-desenli-oje-001.jpg

Önerilen İçerik: 2 Adımda Gazete Baskılı Oje Yapımı

Gönderiye Yorum Yap