Menü Kapat

2019 Halter Yaka Modası

Halter Yaka Trendi

Halter yaka 2019 sezonunun en sevilen modeli oldu. Halter yaka kolsuz ve boyundan gelen yaka detayıdır.

halter yaka modası


1. Halter yaka kıyafetleri bu sezon sık sık göreceğiz. Halter yaka detayı hem spor hem de şık bir görünüm vermektedir. Ayrıca halter yaka kıyafetler kadınları geniş omuzlu göstermektedir.

halter yaka modası


2. Halter yaka elbise, büstiyer, bluz hatta bikinide görmek mümkün. Bu sezon halter yakanın şık ve spor havasını herkes üzerinde görmek isteyecek. Halter yaka elbiseler her modelde yer alıyor. Kısa, uzun dar, bol halter yaka elbiseler göreceğiz.

halter yaka modası


3. Özellikle etek üstüne halter yaka kısa büstiyer oldukça şık bir kombin oluyor. Hatta bu kombini daha şık bir hale getirip gece davetlerinde de giyebiliriz.

halter yaka modası


4. Halter yaka her üründe bulunmakta. Plajlarda da halter yaka bikiniler ve mayolar görüyoruz. Plajın en sportif ve şık kadınları halter yaka bikiniyi tercih ediyor.

halter yaka modası


5. Halter yaka gece elbiseleri en özel gecelerde kadınların tercih ettiği sportif ama şık elbise modeli oluyor. Halter yaka kıyafetler yaka kısmı kapalı olduğu için genellikle takı olarak bileklik ve yüzük takılarak kombin edilmeli. Halter yaka şıklığını kolye gibi aksesuarlarla kapatmamalısınız.

halter yaka modası

Önerilen İçerik: Aztek Desenli Kıyafet Trendi

Gönderiye Yorum Yap