Menü Kapat

2019 Yılbaşı Programı Hilton İstanbul Maslak Hotel Şevval Sam Konseri

2019 yılı için sayılı zaman kaldı. Birçok kişinin kafasında “ 2019’a girerken yılbaşında İstanbul’da nereye gitsek? ” sorusu bulunuyor. 2019 Yılbaşı Programları olarak İstanbul’da herhangi bir aktivite yapmak isteyen kişiler ” ünlü sanatçıların ” konserlerine gidip eğlenmek istiyor.

Geçtiğimiz sene yılbaşı gecesinin en eğlenceli ve en çok tercih edilen mekanları arasında Ankara’da bulunan “ Hilton İstanbul Maslak Hotel ” yer aldı. Bu sene Şevval Sam’ın sahne alacağı 31 Aralık 2018 yılbaşı gecesi mekana geleceklere çok güzel dakikalar yaşatacak.

Şevval Sam’ın 2019 Yılbaşı gecesinde Hilton İstanbul Maslak Hotel’da sahne alacağı mekanda şimdiden rezervasyon yapılmaya başlandı. İşte Hilton İstanbul Maslak Hotel yılbaşı programı hakkında detaylar…

Hilton İstanbul Maslak Hotel 2019 Yılbaşı Programı

Hilton İstanbul Maslak Hotel bu sene harika bir 2019 yılbaşı organizasyonu düzenliyor.

Türkiye’nin en güzel seslerinden bir tanesi sahip olan ve dinleyenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak olan Şevval Sam’ın dışında çeşitli sahne etkinliklerinin de olacağı mekanda şimdiden rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Hilton İstanbul Maslak Hotel Telefon Numarası ve Adresi

Adres: Maslak Mahallesi, Büyükdere Cd. No:233, 34485 Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 305 10 00

Şevval Sam Hilton İstanbul Maslak Hotel Bilet Fiyatları

Hilton İstanbul Maslak Hotel’de gerçekleştirilecek Şevval Sam yeni yıl konserinin bilet fiyatları sınırlı miktardadır. Bilet fiyatlarını yukarıda yer alan telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.


Önerilen İçerik: 2019 Yılbaşı Programları – Kim Nerede Sahne Alacak?

/ Etkinlik

Gönderiye Yorum Yap