Menü Kapat

2019 Yılbaşı Programı Jolly Joker Beyoğlu Ertunç Konseri

2019 yılı için sayılı zaman kaldı. Birçok kişinin kafasında ” 2019’a girerken yılbaşında nereye gitsek? ” sorusu bulunuyor. 2019 Yılbaşı Programları olarak İstanbul’da herhangi bir aktivite yapmak isteyen kişiler ” ünlü sanatçıların ” konserlerine gidip eğlenmek istiyor.

Geçtiğimiz sene yılbaşı gecesinin en eğlenceli ve en çok tercih edilen mekanları arasında” Jolly Joker Beyoğlu ” yer aldı. Bu sene de Ertunç’un sahne alacağı 31 Aralık 2018 yılbaşı gecesi eminiz ki yine çok eğlenceli anlara sahne olacak.

Ertunç’un 2019 Yılbaşı gecesinde Jolly Joker Beyoğlu’da sanhne alacağı mekanda şimdiden rezervasyon yapılmaya başlandı. İşte Jolly Joker Beyoğlu yılbaşı programı hakkında detaylar…

Jolly Joker Beyoğlu 2019 Yılbaşı Programı

Jolly Joker Beyoğlu bu sene harika bir 2019 yılbaşı organizasyonu düzenliyor.

Türkiye’nin en güzel seslerinden bir tanesi sahip olan ve dinleyenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlayacak olan Ertunç’un dışında çeşitli sahne etkinliklerinin de olacağı mekanda şimdiden rezervasyonlar alınmaya başlandı.

Jolly Joker Beyoğlu Telefon Numarası ve Adresi

Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Balo Sk. No:22, 34435 Beyoğlu/İstanbul

Telefon: (0212) 249 07 49

Ertunç Jolly Joker Beyoğlu Bilet Fiyatları

NOT: Biletler, Biletix’te yer alan fiyatları göstermektedir. Fiyatların değişme ihtimaline karşı güncel bilgileri biletix sitesinden öğrenebilirsiniz.


Önerilen İçerik: 2019 Yılbaşı Programları – Kim Nerede Sahne Alacak?

/ Etkinlik

Gönderiye Yorum Yap