Menü Kapat

Anadolu Yakası’ndaki En Güzel Sosyal Tesisler

İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait olan Sosyal Tesisler, oldukça güzel manzaralı yerlerde ve eski Osmanlı motiflerin yoğun olduğu mekanlarda faaliyet göstermektedir. Lezzetli, uygun fiyatlara; temiz, iyi hizmet ve güzel bir manzara ve mekan istiyorsanız Sosyal Tesisler tam sizlere göre.

NOT: Fiyat listesine, içeriğin en aşağısında bulunan bölümden erişebilirsiniz. Sosyal tesislerdeki fiyat listeleri ileri ki günlerde değişkenlik gösterebilir. Tercih ettiğiniz mekana gitmeden önce sizlerle paylaştığımız telefon numaraları sayesinde işletmeler irtibat kurabilirsiniz.


Beykoz Sahil Sosyal Tesisler

beykoz sahil sosyal tesis

Beykoz doğal yeşilliğiyle, denizi ve birbirinden güzel yalılarıyla insanları kendine hayran bırakıyor. Güzelliklerin birleştiği bir yerde çok pahalıya değil oldukça iyi bir fiyata yemek yiyebilirsiniz. Sosyal Tesisler her yerde standart bir menü ve fiyat listesi ile karşınıza çıkacaktır. Onun için tereddüt etmeyin. Temizliğin, güzel havanın olduğu, Osmanlı motiflerinin işlendiği bu Beykoz Sahil Sosyal Tesisler, Beykoz’a gittiğiniz zaman bu Sosyal Tesisleri gördüğünüz zaman sakın görünüşüne aldanıp pahalı diye kapı önünde dönmeyin.

İletişim Bilgiler

Adres :  Çubuklu Cad. Hayal Kahvesi Yanı Burunbahçe / Beykoz

Tel : 444 10 34


 

Beykoz Koru Sosyal Tesisler

beykoz koru

İstanbul Boğazı’na hakim bir noktada bulunan Beykoz Korusu, Beykoz ile Paşabahçe arasında yer alan Karadeniz’e Riva’ya kadar uzanan bir alanda yer alıyor. İstanbulun gürültüsünden uzak temiz bir havada ve oldukça otantik bir yalıda yemek istiyorsanız bu muhteşem yer Beykoz Korusu tam size göre. Boğazda yemek yemek hiç bu kadar ucuz olmayacak. Belediyeye ait olduğu için sizlere bu fırsatları oldukça güzel bir şekilde sunuyor.

Böyle güzel ve ucuz mekanda Akşam yemeği yemek istiyorsanız önceden rezervasyon yapmanızı öneriyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres : Gümüşsuyu Mah. Kemerüstü Sk. (Eski Hasır Restorant’ın Yeri) Beykoz

Tel : 444 10 34


 

Çamlıca Sosyal Tesisleri

çamlıca sosyal tesisi

Çamlıca tepesinde bulunan çok güzel manzaraya sahip olan bu tesisler insanların akınına uğruyor. Çamlıca tepesinin temiz havasının ortasında bulunan Sosyal Tesis, dışarısı gibi içerisi de oldukça güzel. Ahşap bir yapı olan Çamlıca Sosyal Tesisleri içerisinde Osmanlı motiflerini ve o güzel havasını soluyacaksınız. Ayrıca çay bahçesi kısmında da Büyükşehir Belediyesine ait büfelerden de kumpir, gözleme, döner tarzı yiyecekleri oldukça ucuza yiyebilirsiniz. Akşam yemekleri için yer bulmak biraz zor onun için sıkıntıya girmemek için önceden rezervasyon yapmanızı tercih ediyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres : Turistik Çamlıca Cad. Büyük Çamlıca

Tel : 444 10 34


 

Fetihpaşa Sosyal Tesisler

Fetihpaşa sosyal tesisi

Anadolu Yakası’nda, Üsküdar’da Fetihpaşa Korusu’nun içinde yer alıyor. Yeşillik ve deniz manzarası olan bu Sosyal Tesis, Ahşap ve otantik bir havası var. Temiz hava ve güzel deniz manzaranın eşliğinde uygun ve temiz bir yemek yemek istiyorsanız burası sizler için ideal.

İletişim Bilgileri

Adres : Kuzguncuk Mah. Paşa Limanı Cad. Nacak Sk. No:6 / Üsküdar

Tel : 444 10 34


 

Dragos Sosyal Tesisler

dragos sosyal tesisi

Bostancı, Kartal ve Sahil yolu gibi önemli geçiş noktalarında bulunan yakınlığı geçiş noktalarına yakınlığı ile bilinen Dragos Sosyal Tesislerde gürültüden uzak, deniz manzaralı  güzel bir yemek yiyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres : Aşağı Kordon Boyu Mh.Turgut Özal Bulvarı No:1 Dragos/KARTAL

Tel : 444 10 34


 

Gözdağı Sosyal Tesisler

gözdağı sosyal tesisi

Çam kokusunu hissedebileceğiniz, adalar manzarası eşliğinde huzurlu bir sakin ortam içinde yer alıyor. Gözdağı Sosyal Tesisleri, Müthiş havası ve manzarası ile insanın içini açıyor. Bu tesis Pendik’te bulunuyor.

İletişim Bilgileri

Adres : Dumlu Pınar Mah. Gözdağı Cad /Pendik

Tel : 444 10 34


 

Sultanbeyli Gölet Sosyal Tesisleri

sultanbeyli sosyal tesisi

Büyük bir alanda bulunan Sosyal Tesislerin yakınında bir çok spor etkinlikleri imkanı var.

İletişim Bilgileri

Adres : Sultanbeyli

Tel : 444 10 34


İstanbul Sosyal Tesisleri Menü Listesi & Fiyatları

Not: Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın.

istanbul sosyal tesis menü ve fiyat listesiistanbul sosyal tesis menü ve fiyat listesi

istanbul sosyal tesis menü ve fiyat listesiistanbul sosyal tesis menü ve fiyat listesi

istanbul sosyal tesis menü ve fiyat listesiistanbul sosyal tesis menü ve fiyat listesi

 

 

Gönderiye Yorum Yap