Menü Kapat

Bu İsimler de O Akıma Kapıldı! İki Güzel, Şişeyi Bakın Nasıl Açtı!

Hatice ve Ebru Polat “Bottle Cap Challenge” Yaptı Sosyal Medya Yıkıldı!

Sosyal medyada gittikçe yayılan ve şişe kapağını çeşitli şekillerde açma olarak tanımlanan “Bottle Cap Challenge”a ünlüler de katıldı. Türkiye’den birçok ismin katıldığı trendin en dikkat çekici ismi şarkıcı Hatice ve Ebru Polat oldu.

Sosyal medyada her gün yeni bir trend çıkıyor. Bu trendlerin son zamanlarda en çok rağbet göreni ise “Bottle Cap Challenge” oldu. Sabit duran bir şişe üzerindeki kapağı ayakla, parmakla ve çeşitli şekillerde açma olarak tanımlanan bu meydan okumaya birçok ünlü de dahil oldu.

Yabancı ve Türk ünlülerin birbirinden eğlenceli videolar çekmesi sonucunda ortaya komik görüntüler çıksa da bazı ünlülerin paylaşımları takipçilerin içini ısıttı. Bunlardan biri de şarkıcı Hatice ve Ebru Polat oldu.

Hatice

Bilindiği gibi bir defilede eteğini kaldırıp kalçasını gösteren Hatice’nin sosyal medya paylaşımları da çok konuşuluyor. Yazın da gelmesiyle birlikte yazın başında birbirinden cesur pozlar paylaşan güzel şarkıcı, “Bottle Cap Challenge”a da katılmadan edemedi.

Kırmızı bir mayo üzerinden duran şişeyi elleriyle açan Hatice’nin bu sıcak paylaşımı takipçilerinden tam puan aldı. Hatice’nin “Susayınca ben #bottlecapchallenge” şeklinde yorumda bulunduğu paylaşıma kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi.

Ebru Polat Yürek Hoplattı!

Öte yandan bu meydan okumaya şarkıcı Ebru Polat da katıldı. Güzel şarkıcı mini elbisesiyle ve şişeyi dudaklarıyla açmasıyla yürek hoplattı.

Milyonlarca izlenen videoya binlerce beğeni geldi.

Gönderiye Yorum Yap