Menü Kapat

Denim Gömlek Modası

Denim kumaş, kadın erkek kimsenin vazgeçilmeyen kumaşı oldu diyebiliriz. Denim gömlek, jean, ceket ve etekler dolabımızda büyük yer kaplıyor. Geçtiğimiz sezon denim on denim trendi ile daha çok kullanılan gömlekler, bu sezon da sıkça giyilecek. 2015 – 2016 sonbahar kış sezonun da denim gömlek tabi ki yine popüler oluyor.

 

denim-gomlek-modasi-002.jpg

 

Slim yani dar modelleri ile gördüğümüz denim gömlekler, bu sezon trend olan boyfriend gömlek modeli olarak da karşımıza çıkıyor. Boyfriend modeli daha maskülen bir görünüm sergilerken, dar vücudu sıkıca saran modeller daha feminen bir görünüm veriyor. Stilinize göre seçeceğiniz modelleri, seveceğiniz renk tonlarına göre de seçebilirsiniz.

 

denim-gomlek-modasi.jpg

 

Denim gömlekler, denim kumaşın mükemmel tonları ile görülüyor. Sonbahar kış sezonun da denim gömlekler her kombin ile giyiliyor. Bahar döneminden tişört üzerine giyiliyor, kış döneminde ise kazakların içine dahi giyilip kombin yapılabiliyor. Bu sezon vitrinlerde yer alan denim gömlek modellerinden beğendiğiniz modeli seçebilir, kendi stilinizi yaratabilirsiniz.

 

denim-gomlek-modasi-001.jpg

 

Şeyma TOKUR /

Gönderiye Yorum Yap