Menü Kapat

Düşük Kaloriye Sahip En İyi 5 Kısırlaştırılmış Köpek Maması

İçindekiler
  • 1. Royal Canin Mini Light Care
  • 2. Brit Care Giant Tahılsız Somonlu
  • 3. Profine Düşük Tahıllı Light Kuzulu
  • 4. N&D Düşük Tahıllı Light Tavuk ve Narlı
  • 5. Orijen Fit-Trim Tahılsız

En İyi Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

Kısırlaştırılmış köpekler kilo almaya daha yatkındır, çünkü nöterasyon metabolizmayı etkileyen hormonal değişikliklere neden olur . Evcil hayvanlarınızı kısırlaştırmak onların yaşam kalitesini iyileştirdiği gibi beraberinde meme, testis tümörleri, rahim ağzı kanseri, rahim enfeksiyonları ve davranış sorunları gibi sağlık sorunları riskini en aza indirgemektedir.

Sterilize edilmiş bir köpeğe sahipseniz patili dostunuzun her geçen gün daha fazla mama tüketmek istediğinin farkında olmalısınız. Bazense hassas damak tadına bağlı olarak aşırı yemek seçme durumları meydana gelebilir. Durum her ne olursa olsun köpeğinizin kısırlaştırma sonrasında hormonlara bağlı olarak aşırı kilo almasını engellemek için kısırlaştırılmış köpek maması kullanmanız gerekmektedir. Kilo alma eğilimine sahip köpekler için özel olarak üretilmiş düşük kalorili en iyi 5 kısırlaştırılmış köpek maması!

1. Royal Canin Mini Light Care Diyet Yetişkin Köpek Maması

Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

Royal Canin Mini Light Care Diyet Yetişkin Köpek Maması, kilo alma eğiliminde olan yetikin ve olgun küçük köpek cinsleri için (1-10 kg aralığında 10 aydan büyük) özel olarak üretilmiştir. Birçok köpek mamasına göre %31 daha az yağ içeren bu ürün, yüksek protein içeriği (% 30) sayesinde kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Köpeğinizin formda kalmasına yardımcı olmak için formüle edilmiş, açlığı doyurucu zengin bir tada sahip Royal Canin Mini Light Care Diyet Yetişkin Köpek Maması, L-karnitin ile zenginleştirilmiştir.

Ucuza Satın AL


2. Brit Care Giant Tahılsız Somonlu İri Irk Yetişkin Köpek Maması 

Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

Brit Care Giant Tahılsız Somonlu İri Irk Yetişkin Köpek Maması, hipoalerjenik beslenme için özel olarak hazırlanmış en kaliteli kısırlaştırılmış köpek mamalarındandır. İçeriğindeki patates ve somon karışımı sayesinde benzersiz bir protein ve enerji kaynağı sunan bu ürün, organik formdaki yüksek E vitamini ve selenyum seviyeleri sayesinde hücre zarını serbest radikallerden koruyan güçlü bir antioksidan özelliğe sahiptir. Tüm bunların yanında patili dostunuzun bağırsak ve karaciğerini koruyan MOS ve Frukto-oligosakkaritlere sahip Brit Care Giant Tahılsız Somonlu İri Irk Yetişkin Köpek Maması, hassas sindirime sahip köpekler için harika bir seçim olmaktadır.

Ucuza Satın AL


3. Profine Düşük Tahıllı Light Kuzulu Diyet Köpek Maması 

Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

Profine Düşük Tahıllı Light Kuzulu Diyet Köpek Maması, kısırlaştırma sonrası hormonlara bağlı olasrak kilo alma eğiliminde olan köpekler için özel olarak üretilmiştir. Köpeğinizin tüm yaşam fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine karkıda bulunan bu ürün, az yağlı formülü sayesinde köpeğinizin kyağsız bir vücuda sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Sindirimi ve sağlıklı kilo kaybını desteklemek için pancar küspesi, elma ve psyllium lifi içeren Profine Düşük Tahıllı Light Kuzulu Diyet Köpek Maması, rezene, fesleğen, adaçayı içeriğiyle sağlıklı sindirimi destekler ve metabolik süreçleri iyileştirir. Özellikle kilo almaya eğilimli ya da kilolu köpekler için kesinlikle önerilen mamalar arasındadır.

Ucuza Satın AL


4. N&D Düşük Tahıllı Light Tavuk ve Narlı Diyet Köpek Maması

Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

N&D Düşük Tahıllı Light Tavuk ve Narlı Diyet Köpek Maması, % 60 yüksek kaliteli hayvansal içerikler, % 20 organik yazıldığından ve organik yulaf ve% 20 sebze, meyve, vitamin ve minerallerden oluşmaktadır. Kısırlaştırılmış köpeklerin beslenmesi konusunda oldukça kaliteli bir diyet imkanı sağlayan bu ürün,  iyi dengelenmiş düşük karbonhidrat formülü ve taze tavuktan elde edilen yüksek kaliteli yağsız protein ile yapılır. N&D Düşük Tahıllı Light Tavuk ve Narlı Diyet Köpek Maması, aynı zamanda tüylü arkadaşınızın cildini ve tüylerini zengin antioksidanlarla beslemek için sağlıklı omega yağ asitleri de dahil olmak üzere bol miktarda besinle doludur. İçeriğindeki düşük glisemik karışım, kan şekerindeki ani artışları önlemeye yardımcı olabileceği gibi diyabetik, obez gibi sağlık problemine sahip köpeklerin sağlığına olumlu etkileri vardır.

Ucuza Satın AL


5. Orijen Fit-Trim Tahılsız Kilo Kontrolü İçin Diyet Köpek Maması

Kısırlaştırılmış Köpek Mamaları

Orijen Fit-Trim Tahılsız Kilo Kontrolü İçin Diyet Köpek Maması, kısırlaştırılmış köpeklerin aşırı kilo almasını engellemek için özel bir formüle sahiptir. Protein ve lif açısından zengin bir diyet imkanı sunan Orijen köpek maması, yağsız kas kütlesini destekleyerek patili dostunuzun sağlıklı bir vücut ağırlığını sahip olmasına yardımcı olmaktadır. ORIJEN Fit & Trim, serbest dolaşan tavuk ve hindi, yabani yakalanmış balık ve kafessiz yumurtalardan zengin besleyici protein ve% 85 tüm hayvansal içeriklere sahiptir. Hayvan içeriklerinin üçte ikisini konsantre taze ürünlerden sağlayan Orijen köpek maması patili dostunuzun mutlu, sağlıklı ve başarılı olmasına yardımcı olmak için ihtiyaç duyduyğu besinleri doğal olarak sağlamaktadır.

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi Tahılsız 5 Köpek Maması

Gönderiye Yorum Yap