Menü Kapat

En Güzel Erkek Güneş Gözlükleri – Her Bütçeye Uygun Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkekler İçin En İdeal Güneş Gözlüğü Modelleri, Markaları ve Fiyatları

Yaz aylarının en sevilen aksesuarlarından güneş gözlükleri ile ilgili harika bir içerikle karşınızdayız. Bu yazımızda erkek okurlarımız için hiçbir zaman değerini kaybetmeyen markaların en güzel erkek güneş gözlükleri, model ve tavsiyelerini listeledik. İşte, birbirinden güzel, herkesin bütçesine uygun güneş gözlüğü modelleri, markaları ve fiyatları…

1. Dikdörtgen Güneş Gözlükleri

erkek-gunes-gozlukleri.jpg

Özellikle son yıllarda herkesin beğenisini kazanan ve erkeklerin en çok tercih ettiği güneş gözlükleri modellerinden dikdörtgen güneş gözlükleri… Vintage tarzına uygun giyinen bu güneş gözlüğü modelleri, aynı zamanda uzun ve oval yüz tipine sahip olan erkekler için oldukça ideal.

Dikdörtgen Modelleri İncele


2. Damla Güneş Gözlüğü Modelleri

erkek-gunes-gozlukleri-001.jpg

Erkek güneş gözlükleri denince akıllara gelen ilk modellerden Damla güneş gözlükleri, uzun zamandır popülerliğini koruyan ve her yaz döneminde erkeklerin en çok ilgi gösterdiği modellerden… Uzun ve kare yüz tipine sahip erkekler için en ideal damla güneş gözlükleri birçok markanın da ürün listesinde yer alıyor.

Damla Güneş Modelleri İncele


3. Oval Güneş Gözlüğü Modelleri

erkek-gunes-gozlukleri-002.jpg

En güzel güneş gözlükleri kategorisinde alışveriş sitelerinin üst sıralarında yer alan Oval güneş gözlükleri… Geçmişten bugüne kadar her dönem trend gözlükler arasında yer alan bu modeller, özellikle kare ve uzun yüz tipine sahip olan erkeklerin mutlaka tercih etmesi gereken güneş gözlükleri arasında…

Oval Modelleri İncele


4. Geometrik Güneş Gözlükleri

erkek-gunes-gozlukleri-003.jpg

Her ne kadar klasik güneş gözlükleri erkeklerin ilgi duyduğu modeller olsa da farklı bir tarza bürünmenizi sağlayan geometrik güneş gözlükleri de birçok kişi tarafından tercih edilen bir model… Geometrik güneş gözlüklerinin kendi içerisinde yüzlerce farklı modeli yer almaktadır. Eğer bu model türünde güneş gözlüğü kullanmak istiyorsanız içlerinde yüz tipinize en uygun olanı seçmelisiniz.

Geometrik Modelleri İncele


5. Renkli Camlı Güneş Gözlükleri

erkek-gunes-gozlukleri-004.jpg

Erkek güneş gözlüğü modelleri arasında yeni yeni parlayan ve büyük bir ilgiyle karşılaşan Renkli camlı güneş gözlükleri, vintage giyim tarzının ortaya çıkmasıyla sen sevilen aksesuarlardan bir tanesi… Klasik modellerden kendisini ayıran renkli modelleri, sizlerin yeni bir tarz yaratmanıza etki edecek türden.

Renkli Camlı Modelleri İncele


6. Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

erkek-gunes-gozlukleri-005.jpg

Günümüzde popülerliğini kaybetmeyen yuvarlak gözlük modelleri, genellikle uzun kare ve dikdörtgen yüz şekline sahip olan erkeklere uygun… Girdiğiniz ortamda farklı bir tarz yakalamanızı sağlayacak olan Yuvarlak Gözlük gözlükleri, yaz aylarında mutlaka tercihleriniz arasında olması gereken modeller arasında…

Yuvarlak Modelleri İncele


7. Ayna Camlı Güneç Gözlükleri

erkek-gunes-gozlukleri-006.jpg

Erkek güneş gözlükleri listesinde son 5-10 yıldır piyasada kendisine yer bulan ayna camlı güneş gözlükleri, her sezon onlarca farklı modeliyle karşımıza çıkıyor. Gelecek yıllar içerisinde de en trend güneş gözlüğü modelleri arasında yerini koruyacak olan renkli camlı güneş gözlükleri, sizlerin de farklı bir tarza sahip olmanızı sağlayacak.

Ayna Camlı Modelleri İncele


8. Mat Camlı Güneş Gözlükleri

erkek-gunes-gozlukleri-007.jpg

Gösteriş ve şatafat konusunu geri planda tutuyorsanız, erkek güneş gözlükleri arasında sade Mat görünümlü modeller sizler için ideal… Tüm zamanların en çok tercih edilen güneş gözlükleri listesinde kendisine yer bulan Mat Camlı modeller, birçok çeşit barındırdığı için her yüz şekline uygun modele sahip…

Mat Camlı Modelleri İncele


9. Çevresiz Güneş Gözlükleri

erkek-gunes-gozlukleri-008.jpg

Kadınların erkeklerde beğendiği son yıllarda en çok ilgi duyulan güneş gözlükleri modellerinden bir diğeri de çevresiz güneş gözlükleri… Özellikle oval yüz tipine sahip erkeklerin vazgeçilmezi olan çevresiz güneş gözlükleri, yaz mevsiminde hem iş hem de tatil ortamında rahatlıkla kullanabileceğiz bir model.

Çevresiz Modelleri İncele


10. Son Yılların En Trend Erkek Güneş Gözlükleri

Bilindiği üzere güneş gözlüğü modelleri bir hayli fazla… Listemizde yer alan erkek güneş gözlükleri her sezona damgasını vuran modellerden oluşuyor. Bu liste dışında kalan ve her bütçeye uygun en güzel güneş gözlüğü modellerinin yer aldığı sayfaya aşağıda ulaşabilirsiniz.

Trend Erkek Gözlüğü Modelleri İncele


Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş gözlüklerinde modeli kafanızda oluşturduysanız satın almadan önce bazı önemli kriterleri gözden geçirmeniz gerekmektedir. Yazımızın bu kısmında, güneş gözlüğü alırken dikkat edilmesi gerekenleri bir araya getirdik. İşte, güneş gözlüğü almadan önce mutlaka bilmeniz gereken, hayati önem sahip bilgiler…

1. Ultraviyole Işınları Süzme

Günümüzde kaliteli olarak adlandırılan güneş gözlüklerinin hepsinin zararlı güneş ışınları olarak bilinen ultraviyole ışınları engellemesi gerekmektedir. Kaliteli olarak bilinen güneş gözlüklerinde bu ışınların engellenme oranı en az %95’dir. Bu seviyenin altında bulunan güneş gözlükleri zararlı ışınlara engel değildir.

2. Sertifikalı Olması

Güneş gözlükleri satın alınan yerin mutlaka ama mutlaka kalite belgesi ve ultraviyole ya da mor ötesi ışınları kestiğine dair bir sertifika vermesi gerekir. Bu belgeyi vermeyen yerlerden kesinlikle alışveriş yapmayın.

3. Orijinal Olup Olmadığını

Güneş gözlüğü alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir tanesi de orijinal olup olmadığı… Bunu nasıl anlarım diyorsanız üzerinde etiket olup olmadığına bakabilirsiniz. Bunun dışında güvenilir yerlerden alışveriş yapmalısınız. Garanti ve sertifika belgesinde ürünün orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz.

4. Güneş Gözlüğünde “CE” İşareti

Avrupa Birliği tarafından 1985 yılından beri uygulanan sağlık ve güvenlik işareti olarak bilinen “CE” işareti güneş gözlüklerinden mutlaka yer almalıdır. Bu işaretin yer almadığı güneş gözlükleri onaylı olmayacağı için orijinal da olmayacaktır.

5. Gözlük Camlarının Koyuluğu Önemsizliği

Ultraviyole ışınları engelleme de en çok bilinen yanlışlarda bir tanesi de gözlük camlarının koyu olmasının ışınları daha iyi engellediği… Bu çok büyük yanılgı. Bunun yerine gözünüzü tam kapatan ve uyumlu gözlüklerin tercih edilmesi daha önemli…


Önerilen İçerik: En Güzel Bayan Güneş Gözlükleri Modelleri ve Fiyatları

Gönderiye Yorum Yap