Menü Kapat

En İyi 5 Düşük Tahıllı Köpek Maması

En İyi Düşük Tahıllı Köpek Maması

Düşük Tahıllı Köpek Maması

Birçok evcil hayvan sahibi, evcil hayvanları için yiyecek seçerken kendi yiyecek seçeneklerini taklit etmeyi tercih eder. Tahıl içermeyen, düşük tahıllı veya glutensiz bir diyet tüketmeyi seçen insan sayısındaki artışla birlikte, evcil hayvan gıda üreticileri benzer evcil hayvan diyetlerinin evcil hayvan sahipleri için çekici olduğunu kabul ettiler. Bu diyetlerin popülaritesi, evcil hayvanlar için mevcut olan tahılsız ve glutensiz diyetlerin sayısında bir artışa yol açmıştır.

Düşük tahıllı köpek maması içeriğinde azda olsa “buğday, mısır, arpa, yulaf, çavdar, pirinç ve soya” bulunduran köpek mamalarıdır. Normal köpek mamalarından farklı olarak daha az miktarda tahıl barındıran bu ürün grubu dolayı köpeğinizin ihtiyacı olan karbonhidratı almasına olanak sağlamaktadır. Özellikle et yemekten hoşlanan ve tahıllı gıdaları sevmeyen köpekler için üretilmiş en iyi az tahıllı köpek mamalarını sıraladım. Her biri köpeğinizin damağında eşsiz bir lezzet bırakacak en iyi 5 düşük tahıllı köpek maması!

1. N&D Ocean Düşük Tahıllı Balıklı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Düşük Tahıllı Köpek Maması

N&D Ocean Düşük Tahıllı Balıklı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması, doğru miktarda protein, yağ, sınırlı karbonhidrat ve gelişmiş uzun ömürlü vitamin ve minerallere sahip en iyi malzemelerden yapılmıştır. İçeriğindeki balkabağı sayesinde köpeğinizin sindirim sistemine yardımcı olan bu ürün, bağırsak hareketliliğini düzenleyerek kardiyovasküler sistemin korunmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle düşük tahıllı köpek maması tüketen patili dostlar için en iyi seçimler arasında yer alan N&D Ocean Düşük Tahıllı Balıklı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması, düşük glisemik formülü sayesinde şeker hassasiyeti olan patili dostlar için en doğru seçim olacaktır.

Ucuza Satın AL


2. Profine Düşük Tahıllı Tavuklu Aktif Hareketli Köpek Maması

Düşük Tahıllı Köpek Maması

Profine Düşük Tahıllı Tavuklu Aktif Haraketli Köpek Maması, özellikle her daim hareket halinde olan köpekler (show köpekleri vb.) için özel olarak formülize edilmiştir. İçeriğindeki yüksek tavuk proteini ve yağ içeriği sayesinde köpeğinizin uzun süreli enerji sağlamasına destek olan bu ürün, kondroprotektifler ve mineraller sayesinde yüksek performanslı köpeklerde sağlıklı eklemleri ve hareketliliği destekler.Patili dostlarınızın bağırsak mikroflorasını dengelemek ve bağışıklığını arttırmaya yardımcı olmak için deniz suyu ve prebiyotiği kullanan Profine Düşük Tahıllı Tavuklu Aktif Hareketli Köpek Maması, kürk ve cildin kalitesini artırmak için karides ve somon yağı ile zenginleştirilmiştir.

Ucuza Satın AL


3. True Instinct Düşük Tahıllı Orta ve Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması

Düşük Tahıllı Köpek Maması

True Instinct Düşük Tahıllı Orta ve Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması, eşsiz lezzetleri içerinde barındıran benzersiz, eksiksiz ve dengeli bir doğal bileşen kombinasyonu ile buharda pişirilmektedir. Köpeğiniz için özel olarak dengelenmiş yüksek kaliteli protein ve aminoasitlerin yanı sıra zengin vitaminler ve minerallerden üretilen bu köpek maması, saç ve cilt kalitesini ve sağlığını iyileştirmek için Omega-3 ve Omega-6 esansiyel yağ asitleri ve çinkoya sahiptir.Orta ve büyük ırk köpeklerin kullanımına uygun olan True Instinct Düşük Tahıllı Orta ve Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması, sağlıklı bir bağışıklık fonksiyonunu desteklemek için yüksek düzeyde antioksidanlar (E vitamini, C, Selenyum) çinko ve proteinler içermektedir. 

Ucuza Satın AL


4. Hills Düşük Tahıllı Tavuklu Yavru Köpek Konservesi

Düşük Tahıllı Köpek Maması

Hills Düşük Tahıllı Tavuklu Yavru Köpek Konservesi, sağlıklı beyin ve göz gelişimi için balık yağına sahiptir. Genç köpeklerde güçlü kemikleri ve güçlü dişleri desteklemek için dengeli bir mineral yapısı içeren hills konserve köpek maması, köpeğinizin seveceği kolay sindirilebilir malzemelerle üretilmiştir. Yedi yaş ve üzeri yetişkin köpekler, obez veya obez eğilimli köpekler için tavsiye edilmeyen bu ürün 0-12 ay arası yavru köpekler için önerilmektedir. Düşük tahıllı formülüyle tüm köpek ırklarının tüketimine uygun olarak hazırlanan Hills Tavuklu Yavru Köpek Konservesi, yağsız kaslar oluşturmak için yüksek kaliteli proteinlere sahiptir.

Ucuza Satın AL


5. Royal Canin Starter Mousse Konserve Yavru Köpek Maması

Düşük Tahıllı Köpek Maması

Royal Canin Starter Mousse Konserve Yavru Köpek Maması, çok genç yavruların güçlü ve sağlıklı büyümelerini sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Özellikle anne sütünden katı gıdaya geçecek olan yavru köpekler için formüle edilmiş bu ürün, yavruların sağlıklı gelişimi için gerekli olan tüm besinleri almasına yardımcı olmaktadır. Genç yavrular ve hamile anneleri için% 100 dengeli beslenme imkanı sunan Royal Canin Starter Mousse Konserve Yavru Köpek Maması, genç yavruları yemeye teşvik etmek son derece lezzetli ve aromatik tatlara sahiptir. 

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi 5 Tahıllı Köpek Maması

Gönderiye Yorum Yap