Menü Kapat

En İyi 5 Kuzu Etli Köpek Maması

En İyi Kuzu Etli Köpek Maması 

Kuzu Etli Köpek Maması

Kuzu eti, köpeğiniz için hayati besinlere sahip yüksek kaliteli protein ve esansiyel amino asit kaynağıdır. Kuzu etinin içeriğindeki proteinler vücut dokularını oluşturmak, iyileştirmek, korumak ve düzenlemek için kritik bir öneme sahiptir. Aynı zamanda protein kas, cilt ve tüy sağlığı için gereklidir ve vücut tarafından bağışıklık sistemi ve insülin gibi hormonlar için antikor yapmada kullanılır. Kırmızı et olarak sınıflandırılan kuzu, riboflavin (B2), niasin (B3), B6 ​​vitamini ve B12 vitamini de dahil olmak üzere büyük bir B-Grubu vitamin kaynağıdır. 

Tavuk ve balık gibi kaynaklara göre daha yüksek besin değerlerine sahip olan kuzu eti, riboflavin (B2), niasin (B3), B6 ​​vitamini ve B12 vitamini de dahil olmak üzere büyük bir B-Grubu vitamin kaynağıdır. Bu vitaminler köpeklerde ve kedilerde doğru sinir fonksiyonu için gereklidir. Aynı zamanda bol miktarda çinko içeren kuzu eti, bağışıklık sistemi fonksiyonu ve desteği için oldukça önemlidir. Bununla birlikte, kuzu yağı anti-enflamatuar omega-3 yağ asitleri içerir. Omega-3 yağ asitleri sağlıklı cilt ve tüy, bilişsel işlev, kalp sağlığı ve eklem işlevi olmak üzere çok sayıda yararı bulunmaktadır. Patili dostunuzun günlük besin ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi 5 kuzu etli köpek maması seçenekleri...

1. N&D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Kuzu Etli Köpek Maması

N&D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması, orta ve büyük ırk köpekler için özel olarak hazırlanmış birbirinden yararlı besinlere sahiptir. Düşük glismik indeks sayesinde köpeğinizin obezite ve diyabete yakalanmasını önleyen bu mama, aynı zamanda içeriğindeki omega yağ asitleri sayesinde cilt ve tüy parlaklığının korunmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek protein, sınırlı karbonhidrat ve dişük lif oranlarıyla kuzu etinden üretilen N&D Düşük Tahıllı Kuzu Etli Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması, nar ve yaban mersini sayesinde serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olacak antioksidan bakımından oldukça zengindir. Özellikle kan şekeri almaması gereken köpekler için mükemmel bir köpek mamasıdır.

Ucuza Satın AL


2. Lavital Küçük Irk Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Kuzu Etli Köpek Maması

Lavital Küçük Irk Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması, küçük cinsteki köpeklerin sağlıklı yaşamına devam etmesi için özel bir forma sahiptir. Bilindiği üzere küçük ırk köpekler oldukça yüksek enerjiye sahiptir ve büyüme evresi sona erdiğinde kilo alma eğilimi artış göstermektedir. Yetişkin dönemdeki köpekler bir yandan enerji seviyelerini korurken diğer yandan ideal vücut kilosunu koruyabilecek doğru bir mamaya ihtiyaç duymaktadır. Lavital Küçük Irk Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 1 yaş üzeri küçük ırk köpeklerin hem ideal kilosunu korumasına hemde narin kemik yapısının güçlenmesine katkıda bulunmaktadır. 

Ucuza Satın AL


3. Brit Care Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Kuzu Etli Köpek Maması

Brit Care Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, tüm ırk köpeklerin kullanımına uygun özel bir besin değerine sahiptir. İçeriğindeki Omega-3 ve Omega 6 yağ asitleri çinko ve bakır formuyla dengeli oranda cildin sağlıklı kalmasına ve tüy kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır. Yavru köpek maması olarak kullanılan Brit Care Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, evcil hayvanınızın doğal savunmasını güçlendirerek bağırsak florasındaki partojenleri azaltan mano-oligosakkaritlere sahiptir. Tüm bunların yanında amino asit dengesi sayesinde köpeğinizin kas kütlesini geliştirmede yardımcı olmaktadır. 

Ucuza Satın AL


4. Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

Kuzu Etli Köpek Maması

Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması, hassas mideye sahip köpekler için özel olarak üretilmiştir. Acana köpek mamasının bileşenleri arasında ilk olarak %50 otla beslenen Yeni Zelanda kuzuları yer alırken diğer bir yanda % taze ve yerel meyve ve sebzeler bulunmaktadır. İçeriğinde tahıl, buğday, çavdar, mısır veya glüten içermeyen Acana Grass Fed-Lamb Tahılsız Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması, hiçbir şekilde koruyucu madde içermemektedir. Tum köpek ırklarının tüketimine uygun olarak üretilen bu mama, sınırlı bileşenleri sayesinde köpeğinizin ihtiyacı olan proteini almasına yardımcı olmaktadır. 

Ucuza Satın AL


5. Pro Plan Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Kuzu Etli Köpek Maması

Pro Plan Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, yavru köpekler için özel formüle edilmiş besin değerlerine sahiptir. Hiçbir köpeğin asla hayır diyemiyeceği kuzu eti ve pirinçten üretilen bu mama, köpeğinizin güçlü kas yapısına sahip olmasına yardımcı olacak yüksek kaliteli protein ve köpeğinizin gün boyu oynamasını sağlamak için doğru miktarda karbonhidrat içermektedir. Aynı zamanda patili dostunuzun bağırsak dengesini korumak ve sindirim sağlığını desteklemek için prebiyotik lifle kolayca sindirilebilir özel bir forma sahiptir. Pro Plan Puppy Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, omega 6 yağ asitleri sayesinde sağlıklı bir cilt ve parlak kürk yapısının oluşumunu desteklerken köpeğinizin bilişsel gelişimini geliştiren DHA içermektedir. 

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi 5 Tavuklu Köpek Maması

Gönderiye Yorum Yap