Menü Kapat

En İyi 5 Tahılsız Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

Tahılsız köpek maması, “buğday, mısır, pirinç ve diğer tahıllar” olmadan yapılan köpek mamalarıdır. Normal köpek mamaları içeriğinde “buğday, mısır, arpa, yulaf, çavdar, pirinç ve soya” içermesinden dolayı köpeğinizin ihtiyacı olan karbonhidratı sağlamaktadır. Tahılsız köpek mamaları ise içeriğinde patates ve bezelye unu gibi alternatif karbonhidrat kaynakları kullanarak köpeğinizin ihtiyacı olan değerleri kolayca almasına yardımcı olacaktır. Özellikle tahıla alerjisi olan veya tahıllı gıdalardan hoşlanmayan köpekler için üretilmiş en iyi tahılsız köpek mamalarını sıraladım. Her biri birbirinden lezzetli en iyi 5 tahılsız köpek maması!


1. N&D Balkabaklı Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

N&D Balkabaklı Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması, AAFCO Köpek Maması Besin Profilleri tarafından belirlenen beslenme seviyelerini karşılamak üzere formüle edilmiştir. Kuru köpek mamasının içerisinde bulunan kabak, sindirim sistemine, beta-karoten (A vitamini) ve diğer doğal antioksidanların kaynağıdır. Tüm bunların yanında sindirim sistemini destekleyen nd balkabaklı köpek maması, kardiyovaskiler sistemin korunmasına ve anti-kanserajen etki yaratan serbest radikallerin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Doğal bir anti-enflamatuar etkiye sahip bu ürün, köpeğinizin bağırsak hareketlerini düzenleyerek sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktadır

Ucuza Satın AL


2. Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, patili dostunuzun sağlığı için mükemmel beslenme dengesine sahiptir. Köpeğinizin her daim formda ve fit kalmasına yardımcı olmak için yağsız proteinlere sahip Hills köpek maması, orta ve yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir şekilde tahıl barındırmayan bu ürün havuç ve bezelye gibi doğal savunmaları destekleyen vitaminler ve minerallere sahiptir. Glütensiz maddeler ve kolay sindirilebilir besinlerden yapılan Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, sağlıklı cilt ve parlak tüy yapısını destekleyen Omega 3 ve Omega 6 yaş asitlerine sahiptir. 

Ucuza Satın AL


3. Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması, köpeğinize sağlıklı, mutlu ve fit bir gelişim için özel olarak üretilmiştir. Köpeğinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi içerisinde barındıran bu ürün kuzu eti, Angus sığır eti ve Yorkshire domuz eti gibi tüm hayvan bileşenleriyle adeta protein deposudur. %50 et % 50 taze sebze ve meyveden oluşan Acana Classics Red Tahılsız Etli Ve Sebzeli Köpek Maması, patili dostunuza optimal sağlıklı bir cilt ve tüy sağlarken aynı zamanda kemik yapısının korunmasına yardımcı olmaktadır. 

Ucuza Satın AL


4. True Instinct Orta ve Büyük Irk Tavuklu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

True Instinct Orta ve Büyük Irk Tavuklu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, içeriğindeki tüm besinlerin buharda pişirilmesi sonucunda üretilmektedir. Köpeğinize tahılsız bir beslenme imkanı sunan bu ürün, sindirilebilir karbonhidrat kaynağı olarak nohut, bezelye ve patates kullanmaktadır. Sağlıklı bir bağışıklık fonksiyonunu desteklemek için yüksek düzeyde antioksidanlara sahip True Instinct Orta ve Büyük Irk Tavuklu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, patili dostunuzun saç ve cilt kalitesini arttırmak için Omega-3 ve Omega-6 esansiyel yağ asitlerine sahiptir.

Ucuza Satın AL


5. Pro Plan Küçük Irk Hindili Tahılsız Yetişkin Köpek Maması

En İyi Tahılsız Köpek Maması

Pro Plan Küçük Irk Hindili Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, hassas sindirimi olan küçük ve minyatür cins yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş lezzetli ve eksiksiz bir kuru köpek mamasıdır. Sindirim sağlığı yararları için belirli bir besin karışımı içeren bu ürün, özellikle bu süreci kolaylaştıran sindirimi kolay bileşenler (yumurta gibi) ve iyi dışkı kalitesini destekleyen bentonit (doğal bir kil) bulundurmaktadır.  Ayrıca daha iyi bir bağırsak mikroflorası dengesi için prebiyotikler içermektedir. Hassas sindirimi olan köpekler için harika bir kuru mama seçeneği olan Pro Plan Küçük Irk Hindili Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, tahılsız hindi eti sayesinde yüksek kaliteli protein sağlamaktadır.

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi 5 Kuzu Etli Köpek Maması

Gönderiye Yorum Yap