Menü Kapat

En İyi 5 Tavuklu Köpek Maması

En İyi Tavuklu Köpek Maması

Tavuklu Köpek Maması

Tavuk yağsız et olarak kabul edilir ve köpek arkadaşlarımıza birçok fayda sağlar. Köpeklerin ana enerji kaynağı olarak proteine ​​ihtiyacı vardır ve tavuk bu artışı büyük bir kalori sayımı olmadan sağlar. Kümes hayvanları köpeklerde yağsız kas kütlesi oluşturur ve sağlıklı cilt ve parlak katların korunmasına yardımcı olan Omega 6 yağ asitleri sağlar. Ayrıca kemik sağlığını geliştirmeye yardımcı olan önemli bir amino asit ve glukozamin kaynağıdır. Tüm bunların yanında tavuk eti C vitamini, tiamin (vitamin B kompleks), riboflavin (B-2 vitamini), niasin, B-6 vitamini, folat, B-12 vitamini, A vitamini, E vitamini, D vitamini ve K vitamini içermektedir.

Tavuk iyi bir glukozamin ve esansiyel amino asit kaynağıdır, bu da kemik sağlığı ve yağsız kas dokusu oluşturmak için mükemmeldir. Tavuk aynı zamanda  protein, B3 ve B6 vitaminleri, fosfor ve selenyum bakımından da zengindir. Patili dostunuzun kaliteli tavuklu köpek maması ile beslenme mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmesine yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bazı köpekler tavuğa alerjiler geliştirmiştir, bu nedenle köpeğinizin gıda intoleransı öyküsü varsa en iyi şekilde önlenmelidir. Protein, vitamin ve mineral kaynağı en iyi tavuklu köpek mamalarını sıraladım. Köpeğinizin keyifle tüketeceği en iyi 5 tavuklu köpek maması!

1. Brit Premium Nature Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması

Tavuklu Köpek Maması

Brit Premium Nature Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması, yetişkin köpekler için hazırlanmış yüksek kaliteli bir besin kaynağıdır. Tavu proteinleri, yağlar ve karbonhidratların birleşimi, köpeğinizi ihtiyacı olan enerji kaynağını sağlamaktadır. Profesyonel olarak seçilen bileşenler patili dostunuzun aşırı kilo almasını önlerken sağlıklı dişlere, kemik yapısının ve kaslarının güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanında Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sayesinde köpeğinizin güzel ve parlak bir kürke sahip olmasını destekleyen Brit Premium Nature Büyük Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması, tavuk sever köpekler için harika bir kuru mama olacaktır.

Ucuza Satın AL


2. N&D Prime Tavuklu Orta ve Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması

Tavuklu Köpek Maması

N&D Prime Tavuklu Orta ve Büyük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması, AAFCO Köpek Maması Besin Profilleri tarafından belirlenen besin seviyelerini karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Doğru miktarda protein, yağ, sınırlı karbonhidrat ve gelişmiş uzun ömürlü vitamin ve minerallere sahip en iyi malzemelerle yapılan bu köpek maması %98 oranında kaliteli hayvansal kaynaklardan elde edilmiştir. Köpeğiniz için her daim taze bir besin sunmayı hedefleyen firma, bezelye, baklagiller ve yan ürünler içermez. Tüm bunların yanında doğal omega yağ asitleri sağlıklı cildi ve kaplamayı teşvik ederken, nar ve meyveler serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olmak için antioksidanlar açısından zengindir.

Ucuza Satın AL


3. Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Orta Irk Yaşlı Köpek Maması

Tavuklu Köpek Maması

Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Orta Irk Yaşlı Köpek Maması, köpeğinizin günlük olarak ihtiyaç duyduğu tüm temel besinleri ve vitaminleri sağlıklı bir yaşam tarzı sağlamak için mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir karışımıdır. Hills’in doğal içerikler kullanan evcil hayvan beslenme uzmanları ekibi tarafından geliştirilen İdeal Denge tarifleri,% 100 dengeli beslenmeyi garanti etmek için ana tavuk bileşeni etrafında dikkatlice dengelenmiş 50’den fazla besin içerir. Doğal içerkli vitaminler, mineraller ve amino asitler içeren Hills İdeal Balance Tahılsız Tavuklu Orta Irk Yaşlı Köpek Maması, her ırk köpeğin tüketimine uygundur.

Ucuza Satın AL


4. Acana Adult Dog Tahılsız Tavuk ve Sebzeli Köpek Maması

Tavuklu Köpek Maması

Acana Adult Dog Tahılsız Tavuk ve Sebzeli Köpek Maması, zengin et içeriği sayesinde etobur dostlarınıza güzel bir ziyafet çektirirken aynı zamanda biyolojik olarak ihtiyaç duydukları diyetin sağlanmasına olanak sağlamaktadır. Serbest dolaşan tavuklar, kafeinsiz yumurta ve vahşi doğanın leziz canlılarından pisi balığının karışımıyla ortaya çıkan bu köpek maması, patili dostunuzun her daim taze ve GDO’suz besinler tüketmesine imkan vermektedir. Tahıl ve glüten içermeyen Acana Adult Dog Tahılsız Tavuk ve Sebzeli Köpek Maması, yağsız kas kütlesi ve en yüksek fiziksel kondisyonlamayı teşvik etmek için et proteinleri bakımından oldukÇa zengindir.

Ucuza Satın AL


5. Orijen Original Tahılsız Yetişkin Köpek Maması

En iyi tavuklu köpek maması

Orijen Original Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, parili dostunuz için serbest dolaşan tavuk ve hindi, vahşi yakalanan balıklar ve kafessiz yumurtalardan taze ve bütün hayvansal içerikler bakımından zengin ve çeşitli bir diyet sunmaktadır. Köpeğinizi doğal ve biyolojik ihtiyaçlarına göre besleyen Orijen köpek maması, % 85 kepekli taze veya çiğ et, organlar ve yenilebilir kemik ve kıkırdaktan yapılmıştır. Tüm bunların yanında %38 oranında yüksek protein içeriğine sahip olan Orijen Original Tahılsız Yetişkin Köpek Maması, tüm ırkların tüketimine uygun olarak hazırlanmıştır.

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi 5 Somonlu Köpek Maması

Gönderiye Yorum Yap