Menü Kapat

Erman Toroğlu Emre Belözoğlu’nun Yeni Adresini Açıkladı

Erman Toroğlu’ndan Gündem Yaratacak Açıklamalar

Bu hafta oynan Süper Lig karşılaşmalarını katıldığı televizyon programında değerlendiren Erman Toroğlu çok kritik açıklamalarda bulundu. Toroğlu’nun yaptığı açıklamalar arasında Emre Belözoğlu ile ilgili söyledikleri spor camiasının gündemine oturdu.

erman toroğlu

İşte, Erman Toroğlu’nun katıldığı programda söylediklerinden satır başları;

Comolli’nin Yetkileri Yanal’ın Üstünde

BB Erzurumspor ile Fenerbahçe maçının ardından açıklama yapan Toroğlu “Bence Fenerbahçe’de şu anda hala bir sistem yok. Comolli orada ne iş yapıyor, Ersun Yanal ne iş yapıyor? Ben tahmin ediyorum, Ersun Yanal’ın suratından görüyorum. Ersun Yanal’ın suratı çarşamba pazarı gibi. Onu ne kadar dinliyorlar. Bir defa Ersun Yanal sınıfta kaldı. Ali Koç, Ersun Yanal’ı eritti. Bence orada biraz akıllı hareket etti. Çağırdı, ‘Al kardeş, yürüyeceksen yürü. Ben getirdim, sana karşıydım, seyirci istiyordu, yürütemedin… Seyirci bir daha seni isteyemez.’ Ali Koç olduğu sürece Comolli’nin Fenerbahçe’deki yetkisi Ersun Yanal’dan fazladır. Sonunda onun dediği olur” ifadelerini kullandı.

erman toroğlu

Emre Belözoğlu Milli Takım Yolunda

Programda Başakşehirli futbolcu Emre Belözoğlu hakkında da flaş açıklamalarda bulundu ve “Bence Emre Belözoğlu gelecek sezon Milli takıma gidecek. Emre, Şenol Güneş’in ekibinde yer alacak. BB Erzurumspor – Fenerbahçe maçında Fenerbahçe’nin kazandığı penaltı doğru” dedi.

Abdullah Avcı’ya Erman Toroğlu’ndan Şarkılı Gönderme

“Koray Gençerler çok başarılı bir hakem. Koray Gençerler’e bu hafta cuma, cumartesi, pazar ve pazartesi görev verildi. VAR’la birlikte hakemlerin hata yapma lüksü kalmadı. Abdurrahim Albayrak, ‘Birelerini şampiyon yapmak istiyorlar’ dedi. Abdurrahim Albayrak ağzından çıkanı kulağın duymazsa böyle olur.  Albayrak, şimdi Galatasaray şampiyon oldu, neden açıklama yapmıyorsun? Başakşehir hakemlerle kaybetmedi. Başakşehir’de teknik direktör Abdullah Avcı ‘Ben nerde yanlış yaptım’ şarkısını dinleyecek.”

Gönderiye Yorum Yap