Menü Kapat

Ezhel’in Yüzüne Yaptırdığı Neşet Ertaş Dövmesi Dikkat Çekti!

Rap dünyasının ünlü ismi olan Ezhel lakaplı Ömer Sercan İpekçioğlu Suadiye’de kameralara yansıdı. Yanında yabancı sevgilisi bulunan başarılı şarkıcı “Ağabey beni nasıl buldunuz? İlk kez böyle oluyor ne diyeceğimi bilmiyorum” dedi.

Rapçi Ezel'in Yeni Dövmesi

Son zamanlarda rap dünyasında yaşanan gerginlik sorulan Ezhel “Benim herkesle aram iyi. Rap enerjik bir müzik insanlar seviyor, birçok şey anlatıp sevmediğin durumları eleştirebiliyorsun bu müzik türüyle” ifadelerini kullandı.

Rapçi Ezel'in Yeni Dövmesi

Ezhel’in kaşının üzerindeki yeni dövmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Neşet Ertaş’ın “Ah Yalan Dünya” sözünü dövme yaptıran Ezhel “Sürekli halk müziği dinlerim hatta raptan çok halk müziği dinliyorum, Neşet Ertaş’ı çok seviyorum. 25 tane dövmem var” dedi.

Rapçi Ezel'in Yeni Dövmesi

Norm Ender’in kendisini eleştirdiği şarkının çıkmasından bir gün sonra yeni şarkı çıkartan Ezhel’e bu durum soruldu. Ünlü rapçi bu duruma “Göndermede bulunmadım şöyle ben şarkımı mayıs ayında yaptım Almanya’da. Birisi bana bir şey derse cevap vermem ‘Sen bana şarkı yaptın. Al bu da sana’ demem. Bana şarkı yapacağını bir şey söyleyeceğini bilmiyordum bile” sözleriyle açıklamalarını bitirdi.

Gönderiye Yorum Yap