Menü Kapat

Fenebahçe Sportif Direktörü Comolli’den Mesut Özil İtirafı

“Her Gün Her Dakika Transferler İle İlgileniyorum”

Fenerbahçe Sportif direktörü Damien Comolli, Asistanaliz ekibinin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Kaleci Volkan Demirel’den hakem kararlarına kadar kritik açıklamalarda bulunan Comolli, aynı zamanda her transfer sezonunda Fenerbahçe ile ismi anılan Mesut Özil hakkında da bazım söylemlerde bulundu.

Daniel Comolli Ali Koç

Damien Comolli, transfer konusunda aktif ya da pasif görev düşüncesi için, “Gerçekten mi? Öyleyse şu an Madrid’de menajerle ne görüşüyorum?Olası transferler hakkında görüşmek için buluştuk. Peki geçtiğimiz gün Bakü’de ne yapıyordum? Orada kimlerle görüştüm?Şu anda, her gün ve her dakika transfer ile ilgileniyorum. Her zaman yaptığım gibi…”

“Hakemlerin Durumu Utanç Verici”

Geçtiğimiz sezondaki hakem hatalarına değinen sarı lacivertli ekibin sportif direktörü Comolli “Rizespor maçından sonra başkanımız Ali Koç ve Başkan yardımcısı Semih Özsoy gerekenleri söyledi. Hakemlerin durumu Türk futbolu adına utanç verici ve korkunç. Çok ama çok kötü.”

‘Mesut Konusu Hayal Kurmanın Da Ötesinde’

Comolli son olarak adı Fenerbahçe ile anılan ve taraftarın sosyal medyadan başlattığı Mesut Özil transferi için, “Mesut konusu hayal kurmanın da ötesinde. Bu yüzden bu konuda zamanımı boşa harcayamam.”

Gönderiye Yorum Yap