Menü Kapat

Flaş Açıklamalar! Metin Hara, Adriana Lima’dan Sonra İlk Kez Konuştu!

Metin Hara Ayrılık Sonrası Sessizliğini İlk Kez Bozdu!

Adriana Lima ile aşkı çok konuşulan Metin Hara, ayrılık sonrası ilk kez konuştu. Youtube üzerinden canlı yayın yapan Hara çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sene dünyaca ünlü model Adriana Lima ile aşk yaşamaya başlayan Metin Hara, Türkiye ve dünya gündemine konu olmuştu.

Metin Hara Adriana Lima

O dönemde sık sık birlikte poz veren ikili hakkında ayrılık dedikoduları çıkmış ve herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Hara’nın sosyal medya hesabından fotoğrafları kaldırmaması da kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Tüm bu konuşmalar devam ederken geçtiğimiz günlerde Adriana Lima ve Türk iş insanı Emir Uyar el ele görüntülenmişti. Bu görüntü tüm dünya medyasında konuşuldu.

Emir Uyar Adriana Lima

Bu yaşananların ardından Metin Hara Youtube kanalı üzerinden açıklamalarda bulundu. Hara açıklamasında “Sürekli özel hayatla ilgili soru geliyor ben çok fazla özel hayatla ilgili konuşmuyorum bugüne kadar da konuşmadım. Konuştuğum söylenen birçok söz benim ağzımdan çıkmadı” dedi.

Metin Hara Adriana Lima

“Biz 5 Ay Önce Ayrıldık!”

Konuyla ilgili konuşmanın doğru olmadığını söyleyen Hara “Yine konuşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum ama çok sevgili takipçilerimiz biz 5 ay evvel ilişkimizde zaten yolları ayırdık. Ben Türkiye’ye dönme kararı vermek durumundaydım çünkü annemin 12 cm’lik bir tümörü vardı. Ve bu süreçte onun ameliyatında yanında olabilmek, sonrasındaki süreçte ailemle beraber vakit geçirebilmek benim için çok önemliydi. Ne olursa olsun hayatımızdaki her kişi birlikte olduğumuz ailesi olduğumuz ya da dostluk kurduğumuz her kişiye ben, adil hoşgörülü ve saygılı davranmanın taraftarıyım. Bugüne kadar hep böyle davrandım bundan sonra da hep öyle davranacağım” ifadelerini kullandı.

Metin Hara Adriana Lima

“İlgi Odağım Annem”

Sessizliğini bundan sonraki süreçte de koruyacağını belirten Metin Hara “Ve sessizliğimi de koruyor olacağım. Kişiler birbirlerinden ayrıldıktan sonra bir sorumluluk yada yükümlülük sahibi de değiller birinin birine hesap sorması da doğru değil. Burada biri kazandı biri kaybetti gibi bir durumda olmuyor aslında. Kişilerin yolları ayrılıyor. Ben Türkiye’deyim annemle hastaneye gidiyoruz. O yüzden şuan ki odağım annemde. Amacım olabildiğince sevdiklerimin yanında olabilmek” sözlerini kullanıp konuşmasını tamamladı.

Gönderiye Yorum Yap