Menü Kapat

Hem Sağlıklı Hem Ödüllendirici: En İyi 5 Kedi Bisküvisi

En İyi 5 Kedi Bisküvisi

En iyi kedi bisküvisi

Kedi bisküvisi, hiç bir sevimli dostunuzun hayır diyemeyeceği birbirinden leziz aroma, tata ve dokudan oluşmaktadır. Kediler her daim ödüllendirilmek ve güzel bir damak lezzeti tatmak isteyecektir. Sahiplerinin komutlarını uygulamak için veya istenilen bir şeyi yerine getirmek için onları ödülle şereflendirebilirsiniz. Her ne kadar vurdumduymaz ve burnu havada görünseler de sizin ödülleriniz karşısında eriyip kalacaklar.

Kediler ödüllerini bazen mama bazen oyuncak bazense farklı aktivitelerle almaktadır. Kedinizi ödüllendirmek istediğinizde güzel bir yürüyüşe çıkabilir veya zekasını geliştirecek birbirinden eğlenceli oyuncaklarla onların günlük egzersizlerini yapmalarına yardımcı olabilirsiniz. Hele ki kedinize enfes bir kedi bisküvisi ikram ediyorsanız kediniz mutluluktan havalara uçacaktır. 

1. Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Biftek Malt 

En iyi kedi bisküvisi

Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Biftek Malt, kedinizin asla hayır diyemeyeceği eşsiz lezzete sahip bisküvi taneleridir. Sığır ve malt macunu içeriğine sahip bu katkısız ürün, aromatik malt ve yulaf lifi içermektedir. Malt, yiyeceklerin taşınmasını ve yutulan kılların ve sindirilemeyen maddelerin doğal geçişini teşvik eder. Bu da Gimcat kedi bisküvisini sindirim hassasiyeti olan kedilerin kolayca tüketebileceği eşsiz bir ödül maması yapar. Ürün kedilere en fazla günde 20 tane verilmelidir. Ürün bileşimi: tahıllar (malt,% 4), et ve hayvan türevleri (sığır eti, kurutulmuş,% 4), sıvı ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, balık ve balık türevleri, bitkisel türevler (yulaf lifi,% 4), süt ve süt ürünleri, mineraller.

Kedi Bisküvisi Satın AL


2. Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Kedi Otu Multivitamin 

En iyi kedi bisküvisi

Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Kedi Otu Multivitamin, kedinizi ödüllendirebileceğiniz harika bisküvi tanelerinden oluşmaktadır. Gimcat markasının birbirinden kaliteli kedi mamaları arasında yer alan Catnip ve Multi-Vitamin çeşidi, kedinizin kendi doğal savunmasını güçlendirmeye yardımcı olan 12 temel vitamin içerir. Ürün tıpkı diğer kedi bisküvilerinde olduğu gibi günde 20 parçaya kadar tüketilebilmektedir. Ürün bileşimi: tahıllar, et ve hayvan türevleri, sıvı ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, balık ve balık türevleri, bitkisel türevler (catnip, kurutulmuş,% 0.5), yumurta ve yumurta ürünleri, mayalar, süt ve süt ürünleri, mineraller.

Kedi Bisküvisi Satın AL


3. Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Peynir Taurin 

En iyi kedi bisküvisi

Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Peynir Taurin, içerisinde lezzetli dolguya sahip kaliteli kedi bisküvisidir. Ürünün temel bileşeni olan taurin, kediler için oldukça  gereklidir. Kedilerin vücutları yeterli taurin oluşturmaz, bu nedenle yiyeceklerinde verilmesine ihtiyaç duyarlar. Taurin görme için önemlidir ve kalp fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olur. Bu sebeple kedinize aralıklarla Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Peynir Taurin vermeniz hem sevimli dostunuzu ödüllendirecek hemde sağlıklı gelişimine katkı sağlayacaktır. Ürün bileşimi: tahıllar, et ve hayvansal türevler, sıvı ve katı yağlar, bitkisel protein ekstreleri, balık ve balık türevleri, süt ve süt ürünleri (peynir tozu,% 4), mineraller.

Kedi Bisküvisi Satın AL


4. Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Tavuk Biotin 

En iyi kedi bisküvisi

Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Tavuk Biotin, lezzetli dolgulu tahıl içermeyen gevrek bisküvilerdir. İçeriğindeki  biyotin ve çinko, kedinizin kürkünü parlak, cildini yumuşak ve pençelerinin güçlü görünmesine yardımcı olmaktadır. Tahıl içermeyen formül bu kedi ödül maması, telaşlı kediler için özel olarka formüle edilmiştir. Günde 20 parçaya kadar alınabilen Gimcat kedi bisküvisi, içeriğindeki çinko nedeniyle, besleme miktarı günlük gıda oranının% 20’sinden fazlasını oluşturmamalıdır. Ürün bileşimi: Sebze, et ve hayvansal yan ürünler (tavuk% 20), sıvı ve katı yağlar, bitkisel protein özleri, maya, tohumlar, mineraller.

Kedi Bisküvisi Satın AL


5. Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Somon Omega 

En iyi kedi bisküvisi

Gimcat Kedi Ödül Tableti Nutri Pockets Somon Omega, kedinizin midesini bayram ettirmekle kalmayacak aynı zamanda sağlıklı bir gelişime katkıda bulunacak. Kedi bisküvileri arasında en çok tercih edilen bu ürün, içeriğinde ki somon ve omega 3 & 6 yağ asitleri sayesinde kedinizin bağışıklık sistemini güçlendirerek mide problemlerine karşı daha dirençli olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda içeriğindeki yağ asitleri kedilerde sağlıklı diş, kemik, eklem, deri ve tüy yapısını desteklemektedir. Ürün bileşimi: tahıllar, et ve hayvansal türevler, sıvı ve katı yağlar, balık ve balık türevleri (somon, kurutulmuş,% 4), bitkisel protein özleri, mineraller, süt ve süt ürünleri. 

Kedi Bisküvisi Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi Kedi Maması Markaları

Gönderiye Yorum Yap