Menü Kapat

İstanbul Anadolu Yakası En Güzel Kır Düğünü Mekanları

Yaz aylarında düğün yapan çiftler, genellikle İstanbul’da kır düğünlerini tercih etmektedir. Gelin adayları konsept olarak kır düğünü yapılmasına daha sıcak bakmaktadır. Kır düğünü denildiğinde de artık eskisi gibi sadece yeşillik olsun yeter fikri de hakim değil… Büyük bir organizasyon gerekiyor. Eğer işini profesyonel yapan işletmelerde kır düğünü organizasyonu gerçekleştirirseniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için oldukça eğlenceli ve güzel vakitler geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası En Güzel Kır Düğünü Mekanları içeriğimizi ziyaret ederek, kır düğünü için Anadolu Yakası’ndaki en güzel mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Peki,  yeşilliğin zor bulunduğu bir büyük şehir olan İstanbul’da kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler, nerelerde kır düğünü yapacağını biliyor mu? İşte, bu içerikte İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü gerçekleştirmek isteyen okurlarımız için, en güzel İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanlarını bir araya getirdik.

Mesa Natural Garden

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları mesa natural garden

İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler, şehrin dışında gürültüden ve karmaşadan uzak Meşe Altı Restaurant ve Piknik alanını tercih edebilirler. Kır düğünü için bütün gereklilikleri yerine getirmiş olan Mesa Natural Garden, uzman ekibiyle de düğün organizasyonlarını başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul Anadolu Yakası’ndan 15-20 dakika da varacağınız kır düğünü mekanında otopark sıkıntınızda olmayacaktır. Her şeyiyle dört dörtlük bir kır düğünü gerçekleştirmek için Mesa Natural Garden çok iyi bir tercih olacaktır.

Adres: Şile otobanı üzeri Kocatepe caddesi Ömerli girişi 34794 Ömerli, Çekmeköy / İstanbul

Tel: 0216 706 1826


Likapa Garden

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları likapa garden

İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlerinde tercih edebileceği ender mekanlardan bir tanesi olan Likapa Garden, yemyeşil doğa içerisinde butik anlayışı ile hareket etmektedir. Çiftlerin mutlu günlerinde en iyisini yapmaya çalışan Likapa Garden, Beykoz’da uzman kadrosuyla şimdiye kadar oldukça başarılı kır düğünü organizasyonlarına imzasını atmıştır. Sizlerde İstanbul’un yeşile doyduğu Beykoz’da güzel bir kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz, Likapa Garden kesinlikle tercihleriniz arasında olmalıdır.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Beykoz Cd. No:1, 34829 Cumhuriyet Köyü/Beykoz/İstanbul

Telefon: 0533 518 34 50


Mio Giardino

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları mio gardino

Etrafı ağaçlarla çevrili yemyeşil özel bir tasarıma sahip bahçesi ile İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü organizasyonu düzenleyen Mio Giardino, 600 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Muhteşem bir peyzaj düzenlemesi bulunan kır düğünü mekanında aynı zamanda birçok farklı davet organizasyonları da yapılmaktadır. İstanbul Beykoz ilçesinde bulunan Mio Garden’ı beğendiyseniz, hiç vakit kaybetmeden yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, No:, Beykoz Cd. No:70, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: (0216) 434 88 81


Şana Garden

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları şana garden

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan kır düğünü mekanlarının birçoğu Beykoz ilçesinde bulunmaktadır. Beykoz’daki kır düğünleri mekanları arasında yaptığı iş ile ön plana çıkan işletmelerden bir tanesi de Şana Garden’dır. Kır düğünün yapılacağı alanda bulunan sık ve büyük ağaçlar, yemyeşil bir alanda güzel bir organizasyon gerçekleştirilmesi imkan tanımaktadır. Yazın kapalı bir mekanda 4 duvar arasında düğün yapmak yerine yeşilliğin içerisinde maviliğin altında harika bir kır düğünü yapabilirsiniz. Bu imkanı size uzman kadrosuyla ve ekip çalışması ile Şana Garden sunacaktır.

Adres: Alibahadır Mahallesi, Ali Bahadır Cd. No:11, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0538 084 76 53


Mihribat Korusu

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları mihribat korusu

Hayatınızın en güzel kır düğünlerinden bir tanesi gerçekleştirmek ister misiniz? İstanbul Anadolu Yakası’nda Beykoz’da bulunan Mihribat Korusu tam da size göre bir yer… İstanbul’da kır düğünü gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa Mihribat Korusu’nda bulabilirsiniz. Boğaz manzaralı ve yeşillikler içerisinde sizler de bir kır düğünü istiyorsanız, tercihleriniz arasında kesinlikle Mihribat Korusu’nu ilk sıraya alın.

Adres: Kanlıca Mahallesi, Mihrabat Cd. No:50, 34810 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0530 402 13 13


Cemile Sultan Korusu

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları cemile sultan korusu

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Cemile Sultan Korusu, Üsküdar’da yer alan birbirinden güzel korolardan bir tanesidir. Yeşilliğin yanı sıra boğaz manzarasıyla İstanbul’da kır düğünü yapılabilecek en iyi mekanlar arasında… Cemile Sultan Korusu’nda akşam ve gündüz davetleriniz için ister boğaz manzarası isterseniz yeşillikler içinde tercih edebileceğiniz Havuz başı – Kır Tepe ve Şehzade gibi bir çok farklı mekan bulunmaktadır. Kır düğünü organizasyonunuzun büyüklüğüne göre istediğiniz yeri tercih edebilirsiniz.

Adres: Küçüksu Mahallesi, Ömürtepe Yokuşu Sokaği No:6, 34684 Üsküdar/İstanbul

Telefon: (0216) 308 49 43


Saklı Orman

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları saklı orman

Hayatınızın en güzel günleri arasında en yukarıda olabilecek bir günde, harika vakit geçirmek ve her şeyi sizler için yapan birilerinin olmasını istemez miydiniz? Bu isteklerinizi yerine getirebilecek harika bir mekan olan Saklı Orman… İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü mekanları arasında oldukça özel bir yeri olan Saklı Orman, hayatınız boyunca bir daha unutamayacağınız anları sizleri yaşatıyor. Tabiatla ile iç içe bir kır düğünü istiyorsanız, Beykoz’da bulunan Saklı Orman’ı kesinlikle görmelisiniz.

Adres: Çengeldere Mahallesi, Polonezköy Yolu No:64, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0536 785 72 02


Riva’s Club Sırapınar

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları riva's club sırapınar

İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanlarından bir tanesi olan Rivas’s Club Sırapınar, büyük yeşil alanıyla ve uzun yıllardır bu işi yapan ekibiyle sizlere harika vakitler sunmaktadır. Ortalama 350-400 kişiye hizmet veren kır düğünü mekanı her anlamda sizlere lüks hizmetler sumaktadır.

Adres: Çekmeköy, Sırapınar Köyü, Cömert Sok., Ömerli, 34799

Telefon: 0533 306 57 66


Düşler Ormanı

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları düşler ormanı

İstanbul Anadolu Yakası Kır düğünü mekanlarının birçoğu Beykoz’da bulunmaktadır. Bunun sebebi ise, Beykoz’un çok büyük bir yer olması ve aynı zamanda İstanbul’un yeşilliğinin büyük bir bölümünü burada olması. İşte, Beykoz’da bulunan ve yeşilliği ile kır düğünleri için oldukça cazip bir mekan olan Düşler Mekanı’da bu bölgede yer almaktadır. Kır düğünü organizasyonunuzun sayısına göre size mekan ayarlanabilmektedir. Kişi sayısı 100 ile 1200 kişi arasında değişmektedir.

Adres: Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Riva Cd. No:17, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0536 785 72 02


Digma

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları digma

İstanbul Anadolu Yakası’nda bozulmamış haliyle en güzel yeşillik alanlardan bir tanesine sahip olan Digma, kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftler için harika bir tercih olacaktır. İstanbul Anadolu Yakası merkezinden 15-20 dakikada varabileceğiniz bir yer alan Digma’da moder kır düğünü organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Bütün isteklerinizin titizlikle yerine getirildiği bu mekanda uzman ekip sayesinde herhangi bir aksaklık yaşamanız neredeyse imkansızdır.

Adres: İshaklı mah, Bozhane Yolu, 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0216 706 6930


Pion Bahçe

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları pion bahçe

İstanbul Anadolu Yakası kır düğünü mekanları arasında oldukça yeni olan Pion Bahçe, yeşilin ve doğanın büyüsü ile sizin seçimleriniz doğrultusunda istediğiniz ve hayalini kurduğunuz kır düğününü gerçekleştirmektedir. Uzman ekibi ve enerjik kadrosuyla bu güzel gününüzde sizlere güzel ve unutulmaz bir gün yaşatacaktır. Çocukların oynayacağı yerlerden tutunda otoparka yeteri kadar arabanın park edebilmesi, bu mekanın hizmetini bir kat daha yukarı çekmektedir. İstanbul Anadolu Yakası’nda kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz, Pion Bahçe kesinlikle tercihleriniz arasında olmalıdır.

Adres: Çavuşbaşı Gündoğdu Mahallesi, Çelenk Sk. Çavuşbaşı No:11, 34800 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0532 580 86 39


Rüya Bahçe

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları rüya bahçe

İstanbul’un yükselen semtleri arasında gösterilen Çekmeköy’e ortalama 5 dakika mesafede bulunan Rüya Bahçe, kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyenler için harika bir tercih olacaktır. İçerisinde yeşilin her tonunu bulabileceğiniz Rüya Bahçe, hayatınızın en güzel günlerini geçirebileceğiniz bir yer. Kır düğünü, kına, nişan, barbekü partisi, şirket yemekleri ve kokteyl gibi organizasyonları 1500 kişilik kapasiteyle gerçekleştirmektedir.

Adres: Taşdelen Mahallesi, Turgut Özal Bulv. Taşdelen Cad. No:1, 34794 Çekmeköy/İstanbul

Telefon: 0530 150 23 25


Senfoni Garden

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları senfoni garden

İstanbul Anadolu Yakası’da hayalinizdeki kır düğünün gerçekleştirmek için tercihleriniz arasında olacak mekanlardan bir tanesi de Senfoni Garden… “”Senfoninizi başlatacağınız mekanımız sizleri bekliyor” sloganıyla hareket etmektedir. Gerçekten kır düğünü gerçekleştirmek, yeşil ile iç içe olmak ve harika bir gün geçirmek için kır düğünü mekanları arasında Senfoni Garden’ı mutlaka ziyaret edin.

Adres: Polonez Mahallesi, Yeni Çiftlik, Beykoz Cd., 34829 Beykoz/İstanbul

Telefon: 0532 708 16 94


Uçar Garden Bosphorus

istanbul anadolu yakası kır düğünü mekanları uçar garden

Anadolu Yakası’nın en güzel mekanları arasında gösterilen aynı zamanda en güzel kır düğünlerinin yapıldığı bir yer olan Uçar Garden Bosphorus, bütün organizasyonları ile beraber İstanbul’un en gözde mekanlarından bir tanesi olmaya devam ediyor. Kapalı ve açık salonlarının olması kır düğünü yapacaklar için eşsiz bir fırsat. Menüsüyle misafirlerinize harika fırsatlar sunarken, uzman kadrosuyla da harika bir kır düğünü geçirmenizi sağlıyor. İstanbul’da boğaza karşı bir kır düğünü gerçekleştirmek isterseniz, Uçar Garden Bosphorus, kesinlikle önereceğimiz mekanların başında gelmektedir.

Adres: Küplüce Mahallesi, Şemsi Efendi Sk. 28/A, 34676 Üsküdar/İstanbul

Telefon: (0216) 422 30 15

Gönderiye Yorum Yap