Menü Kapat

İstanbul’un En iyi Canlı Müzik Mekanları

Kimi zaman asıl müzisyenlerden önce ön grupların da sahne aldığı bu mekanlarda sevdiğimiz bir sanatçıyı dinlerken yeni müzisyenleri tanıma imkanımız da oluyor.

İşte İstanbul’daki En İyi Canlı Müzik Mekanları

 

Jolly Joker

(Canlı Müzik, Alternative Rock, Elektronik Müzik)

Jolly Joker’e ilk defa giren birinin dikkatini öncelikle mekanın dekorasyonu ve büyüsü çeker. Aktyapı, teknik ve akustik açısından donanımlı bir performans mekanı olan Jolly Joker, VIP asma kata da sahiptir. Son derece kaliteli canlı müzik mekanlarından biri olan Jolly Joker’de sevdiğiniz sanatçıları hem izleyip hem dinlemek ortamın büyüsüyle birlikte sizi etkileyecek.

jolly-joker-001.jpg

Adres: Hüseyinağa Mah. Balo Sk. No: 22 Beyoğlu

Telefon: 0212 249 07 49


Babylon

(Canlı Müzik, Dans, Alternative Rock)

Düzenli ve zengin bir konser programına sahip olan Babylon, İstanbul’un bilinen canlı müzik mekanlarının başında gelir. Farklı tarzlarda birçok yerli ve yabancı müzisyeni ağırlayan Babylon’da iyi müzik dinleme imkanı sizinle. 1999 yılından beri teknik donanımı ve akustiğiyle müzikseverlere harika konser deneyimleri yaşatan Babylon, sizi Asmalımescit’e çağırıyor.

babylon-beyoglu.jpg

Adres: Şeyhbender Sk. No:3 Asmalımescit Beyoğlu

Telefon: 0212 292 73 68


Hayal Kahvesi Beyoğlu

(R&B, Elektronik Müzik, Dans, Bar, Rock Müzik, Pop Müzik, Alternative Rock, Canlı Müzik, Gece Kulübü)

İstanbul gece hayatında 1992 yılından beri söz sahibi olan mekanlardan biri olan Hayal Kahvesi, 04.00’a kadar açık ve her gün sizlerle birçok değerli sanatçıyı buluşturuyor.

Her Pazartesi Ercüneyt Özdemir

Her Salı Nefes

Her Çarşamba Özge Fışkın

Her Perşembe On the Rocks

Her Cuma Koray Candemir

Her Cumartesi Soul Stuff

Her Pazar Erdem Akakçe Band

hayal-kahvesi-beyoglu.jpg

Adres: Meşelik Sk. No: 10 Taksim

Telefon: 0212 245 10 48


Dorock

(Metal Müzik, Canlı Müzik, Rock Müzik, Alternative Rock)

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de de açılan Dorock, özellikle metal müzik sevenlerin tercih ettiği ve kimi zaman saat 05.00’a kadar eğlenmeye devam ettikleri bir mekan. Taksim Dorock Bar’a girdiğiniz zaman metal müzik dünyasını, mekana gelenlerin giyim tarzından müziklerin ritmine kadar her yerde hissedeceksiniz.

dorock.jpg

Adres: İstiklal Cad. İmam Adnan Sk. No: 8/A Beyoğlu

Telefon: 0212 293 75 65


Mojo

(Rock Müzik, Alternative Rock, Soul/Funk, Caz/Blues, Canlı Müzik)

15 yıldır müzikseverler ile müzisyenleri buluşturan Mojo Live Music Bar, müzik ve hizmet kalitesiyle İstanbul’un en iyi canlı müzik mekanlarından biridir. Her yaştan müzikseverin severek gittiği Mojo, eğlenmek için veya sevdiğiniz bir sanatçıyı izlemek için konsere gitmeyi seçtiğinizde aklınızda bulunması gereken mekanlardan.

mojo-live-music-bar-001.jpg

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah. İstiklal Cad. Büyükparmakkapı Sk. Şükran Han No: 22/A Beyoğlu

Telefon: 0212 243 29 27


Roxy

(Pop Müzik, Canlı Müzik, Techno/Underground Müzik, Elektronik Müzik)

Yerli sanatçıları ağırladığı kadar yabancı sanatçıları ve dj’leri de ağırlayan Roxy, özellikle elektronik müzik sevenlerin tercih ettiği bir mekan. Geniş bir alana sahip olan Roxy’de dans etmek isteyenler aradıklarını bulacaklar.

roxy-beyoglu-003.jpg

Adres: Arslan Yatağı Sıraselviler Cad. No: 7 Beyoğlu

Telefon: 0212 249 12 83


Hayalperest

(Canlı Müzik, Rock Müzik, Şarap Evi, Soul/Funk, Etnik Müzik)

Her gün 02.00’a kadar hizmet veren Hayalperest, loş kapalı alanı ve salıncaklı bir masası da bulunan açık alanıyla son derece keyifli tasarlanmış bir mekan. Aynı zamanda yemek yiyip çeşitli şarapların tadına bakabileceğiniz bu mekanda canlı müzik olduğunda ortam daha da güzelleşiyor.

hayalperest-kadikoy-002.jpg

Adres: Osmanağa Mah. Osmancık Sk. No: 5 Kadıköy

Telefon: 0530 108 47 46


Salon İKSV

(Performans Merkezi)

Salon İKSV, İstanbul’un kültür ve sanat merkezlerinden önemli bir tanesi. Salon İKSV’ye daha önce gitmiş olanlar bilirler ki birçok dalda performans sergileniyor. Caz ve klasik müzik sevenler Salon İKSV’ye mutlaka gitmeli. Yabancı müzisyenlerin de ağırlandığı ve sahne aldığı Salon İKSV’de sanatın farklı dallarında da etkinlikler bulabilirsiniz.

salon-iksv.jpg

Adres: Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Cad. No: 5 Şişhane

Telefon: 0212 334 07 00


Nublu

(Jam-Session, Canlı Müzik, Bar, Caz/Blues, Dans, Gece Kulübü)

Nublu’nun merkezi New York’tadır ve İstanbul’da caz müzik sevenlerin sıkça tercih ettiği bir mekandır. Kaliteli bir eğlence mekanı olan Nublu’da caz müzik dışında elektronik müzik, reggae ve swing gibi tarzları da bulabilirsiniz.

nublu-karakoy.jpg

Adres: Bankalar Cad. No: 2/1 Karaköy

Telefon: 0212 249 77 00


Arkaoda

(Pop Müzik, Chillout, Alternative Rock)

1999 yılında kurulan Arkaoda, müzikseverlere Kadıköy’de hizmet vermektedir. Konserler ve dj performanslarının yanı sıra değişik partilerle de kendisinden bahsettiren Arkaoda, İstanbul’un en iyi canlı müzik mekanlarından biri olarak ismini duyurmuş durumda.

arkaoda-kadikoy.jpg

Adres: Kadife Sk. No: 18/A Kadıköy

Telefon: 0216 418 02 77


NOT: Sizlerde yorum kısmına İstanbul’daki canlı müzik yapan mekanların isimlerini ve bilgilerini ekleyebilirsiniz. Müşterilerin mekanlar hakkındaki düşünce ve eleştirileri yorum kısmında yayınlacaktır. Mekanlarını buradaki listeye eklemek isteyen işletmeciler ise, info@neoldu.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirler.

Gönderiye Yorum Yap