Menü Kapat

Kedilerin Asla Hayır Diyemediği Lezzetler! En İyi Konserve Kedi Maması Markaları ve Çeşitleri

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Öncelikle tüm hayvan severelere ve kedi sahiplerine yepyeni bir yazıyla merhaba demek istiyorum. Her zaman olduğu gibi bu yazımda da “sağlıklı ve mutlu bir gelecek, kedinizin midesine giren kaliteli besinlerde saklı!” sloganıyla giriş yapmak istiyorum. Bir önce ki yazımda kediniz için seçeceğin kedi maması markalarının ne kadar önemli olduğundan bahsetmiştim (bkz.) Bu yazımda ise kedilerin asla hayır diyemeyeceği birbirinden kaliteli en iyi yaş kedi mamalarını anlatacağım. Yaş kedi maması da ne yahu demeyin. Konserve kedi mamalarından bahsediyorum. Sizlerle paylaşacağım kedi mamalarını hem bir kedi sahibi hemde hayvan sever olarak uzunca zaman araştırdım ve denedim. Sonuçlar bana bir kez daha kaliteli beslenmenin kedi sağlığı açısından ne kadar da önemli olduğunu yeniden gösterdi. Peki kedim için en doğru yaş mama nedir? diye soracaksınız. İşte bu sorunun cevabı şimdi..

Islak kedi maması, kuru kedi mamalarına göre daha yüksek nem oranına sahiptir. Bu da idrar yolları veya böbrek sorunu yaşayan kediler için daha yararlı olabileceği anlamına geliyor. Birçok veteriner sindirim problemi yaşayan kediler için ıslak kedi mamasının kullanılmasını öneriyor. Aynı zamanda yaş kedi mamaları ağız ve diş sağlığına bağlı olarak çiğnemekte zorluk çeken kediler için mükemmel bir seçenek! Tüm bunlara ek olarak birçok kedi konserve mamaları inanılmaz lezzetli buluyor. Küçük dostlarınız için en iyi yaş kedi maması markalarının hangileri olduğu konusunda detaylı bir incelemede bulunduğumu söylemiştim. Yaptığım seçimlerde kesinliklikle kedi sağlığını ön planda tutan vitaminler, mineralleri ve besin değerlerine odaklandım. 

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Kediniz ister yavru ister yetişkin isterse yaşlı olsun, her daim sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat sürmesine katkıda bulunacak siz değerli hayvan sahiplerisiniz! Bu kapsamda kediniz için her daim kaliteli kedi mamaları kullanmanız gerekiyor. Özellikle içeriğinde %100 doğal besinler bulunan ve kedinizin vücut fonksiyonlarını destekleyici mamalar kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor. Bazı kedi sahiplerinden duyuyorum ki “Kedim ne bulsa onu yiyor” diyor. E herhalde ağzı yok dili var kediniz siz ne verirseniz onu yiyecek. Hal böyle olunca kedinizin karnını doyurmasını değil, vücudunun gerekli olan besinleri almasına izin verin! 

Şimdi kedinizin sağlığını göz önüne alarak en iyi yaş kedi maması markalarını öğrenmenin vakti geldi! Listemde yer alan yaş kedi maması markaları hem yavru hemde yetişkin kedilerin kullanıma uygun besin değerleri içeriyor. Kedinizin midesini bayram ettirecek birbirinden kaliteli en iyi yaş kedi maması seçeneklerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. 

1. N&D Yaş Kedi Maması

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Nd yaş kedi maması, kedinizin ihtiyacı olan tüm besinleri içerisinde barındırıyor. Daha önce ki yazımda da belirttiğim gibi ben kedim için bu markaya bayılıyorum. Farmina bünyesinde hizmet vermekte olan marka, %100 doğal içeriği sayesinde kedinizin damak lezzetine uygun birbirinden farklı mama seçenekleri sunuyor. ND markasının yalnızca yaş kedi maması değil, kuru kedi maması ürettiğini de hatırlatmak istiyorum. Ocean serisiyle küçük dostlarınıza adeta bir ziyafet sunan nd,  morina balığından ton balığına, karidesten portakallı yaş mamalara kadar harika konserve kedi mamaları sunuyor. 

Konserve Kedi Maması Satın AL


2. Animonda Yaş Kedi Maması

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Animonda yaş kedi maması, kesinlikle kedilerin asla hayır diyemeyeceği malzemelerden üretilmiş birbirinden leziz konserve mama seçenekleri sunuyor. Kediler için tüm sağlık koşullarını göz önünde bulunduran firma, her daim taze malzemelerden ürettiği konserve kedi maması seçenekleriyle hem Türkiye’de hemde dünya en sevilen mama markaları arasında yer alıyor. Animonda ıslak kedi maması seçenekleri arasında kedinizin damak lezzetine uygun tavuklu, hindili, tavşanlı, ciğerli, makarnalı, deniz mahsüllü, kırlangıçlı, sığır etli, ton balıklı, yürekli, av hayvanlı, karidesli ve kümes hayvanlı onlarca farklı çeşit konserve kedi mamasını satın alabilirsiniz. 

Yaş Kedi Maması Satın AL


3. Gourmet Gold Yaş Kedi Maması

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Purina bünyesinde kedilerin ağzına layık birbirinden güzel konserve kedi mamaları üreten Gourmet Gold Yaş Kedi Maması, yüksek kaliteli besin değeriyle can dostunuza muhteşem öğünler sunuyor! Son derece kaliteli ve hesaplı fiyata satılan Gourmet Gold ıslak kedi maması, kıyılmış et ve balık türlerinden özenle pişirilmiş soslu parça etlere, ince dilimlenmiş et parçalarından yavaş pişirilmiş eşsiz güveçlere kadar birbirinden farklı konserve kedi mamalarına sahip. Uzunca süredir kedi sahibi olarak kesinlikle bu mamayı küçük dostlarınız için denemenizi öneriyorum!

Ucuza Satın AL


4. Royal Canin Yaş Kedi Maması

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Royal Canin markasını herhalde duymayanımız yoktur. Belki de birçok kedi sahibinin düzenli olarak satın aldığı kedi maması markalarıa rasında yer alıyor. Açıkcası firmanın gerek kuru kedi maması, gerekse konserve kedi maması olsun her biri birbirinden kaliteli malzemelerle üretilmiş. Öte yandan bu marka hem kedi cinslerine özel  mamalar hemde kedinizin yaşına uygun besin değerleriyle üretilmiş eşsiz ıslak mama seçenekleri sunuyor. Her daim sağlıklı bir beslenme imkanı sunan marka, kedinizin yaşına, kilosuna, cinsine ve beslenme düzenine göre harika seçenekler sunuyor!

Kedi Maması Satın AL


5. Gimcat Yaş Kedi Maması

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Kaliteli beslenmenin kediler için sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat sunduğunu hepimiz biliyor olmalıyız. İşte bu kapsamda Gimcat Yaş Kedi Maması yalnızca kedinizin karnını doyurmak için değil, aynı zamanda kedinizin ihtiyacı olan besin değerlerini almasına yardımcı oluyor. Yani her kedi sahibinin Gimcat Yaş Kedi Maması kullanmasını gönül rahatlığıyla öneriyorum. Birbirinden farklı lezzetleriyle can dostlarımıza kıyılmış fileto, tavuklu, karidesli, papayalı, tuna balıklı, yengeçli konserve kedi maması sunan Gimcat, hem yavru hemde yetişkin kediler için harika bir seçeneklere sahip! Kesinlik kediniz için denemenizi öneriyorum.

Ucuza Satın AL


6. Hills Yaş Kedi Maması

En İyi Yaş Kedi Maması Markaları 

Hills yaşlı kedi maması, tüm kedi cinslerinin tüketimine uygun en iyi konserve mamaları üreten firmalar arasında yer alıyor. ABD merkezli kedi maması üreticisi firma, Prescription Diet ve Science Plan olmak üzere iki farklı ıslak kedi maması markasına sahip. Eminim ki kedini her iki markanın da ürünlerine bayılacak. Hills yaş kedi maması seçenekleri arasında kedinizin damak lezzetine uygun olarak hazırlanmış alabalıklı, tavuklu, hindili, okyanus balıklı ve somonlu konserve kedi mamalarını küçük dostunuz için satın alabilirsiniz. Öte yandan firmanın ürettiği yaş kedi mamaları arasında yavru kediler, yetişkin kediler ve 7 yaş üzeri kedilere uygun olarak hazırlanmış mama seçenekleri bulabilirsiniz.

Hills Kedi Maması Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları

Gönderiye Yorum Yap