Menü Kapat

Kloş Etek Trendi ve Modelleri!

Kloş Etek Trendi

Kloş etekler bu sezonda vitrinlerde yerini aldı. Kloş etekler, Mini ve midi boy modelleriyle yine kadınların dikkatini çekiyor. Kloş etekler, yapılan kombine göre spor ya da şık olabiliyor. Bu model eteği seçenler dikkat etmeli ve bütün modelleri denemelidir. Kendisine en çok yakışan kloş etek modelini bulup almalıdır. Sizler için derlediğimiz en çok sevilen kloş etek modelleri şunlardır;

klos-etek-trendi.jpg


Kloş Etek Modelleri

Kloş etekler kışın olduğu gibi yazında kadınların tercihi olmuş durumda. Birbirinden farklı modelleri ve renkleriyle kadınlar tarafından sevilmekte olan kloş etekler bu sezonda trend olmayı başardı. Her tarzı olan ve her yaşın giyebileceği kloş etekler son derece kullanışlı ve bayanların giymekten zevk aldığı modeller arasında.

klos-etek-modelleri.jpg


1. Özellikle boyuna ve bacak boyuna göre seçimler yapılmalılar. Kloş etekler ya mini ya da midi olmalı. Ara boylar kısa ve kilolu gösterebilir.

kloş etek trendi


2. Bu sezon her renk ve desen kloş etek bulabilirsiniz. Özellikle neon renkler, çizgili detaylar, çiçek desenler trendler arasında.

kloş etek trendi


3. 2015 ilkbahar yaz sezonunda bohem stilini andıran maxi eteklerde görülmekte. Bu etekler oldukça dikkat çekiyor. Bohem stilini seven kadınlar bu etekleri özellikle tercih ediyor. Bohem stilinin yanı sıra etnik desenlerde dikkat çekiyor.

kloş etek trendi


4. Eğer cool bir stil yakalamak istiyorsanız, midi boy kloş eteklerinizle spor ayakkabılarınızı kombinleyebilirsiniz. Spor ve cool bir hava görünüm elde edersiniz. 

kloş etek trendi


5. Şık ve zarif bir tarz yaratmak istiyorsanız midi kloş eteklerinizi stilettolar ile giyebilirsiniz.

kloş etek trendi


6. Yaz akşamlarının serin havasında sweatshirtler ile mini kloş eteklerinizi giyebilirsiniz.

kloş etek trendi

Önerilen İçerik: 5 Farklı Yırtmaçlı Etek Modelleri

/ Sosyal Fayda

Gönderiye Yorum Yap