Menü Kapat

Omega Deposu En İyi 5 Balıklı Köpek Maması

En İyi 5 Balıklı Köpek Maması

Balık, insanların yiyebileceği en sağlıklı gıdalardan biridir. Hayati besinler, vitaminler ve protein ile doludur. Balıkların iyi bir D vitamini ve omega 3 yağ asitleri kaynağı olduğunu biliyoruz. Peki balık köpeklerde aynı şekilde fayda sağlar mı? Öncelikle balığın sindirimi kolay harika bir protein kaynağı olduğunu unutmayın. Mide rahatsızlıklarından sık sık muzdarip, diğer protein kaynaklarına karşı toleranssız olan, karaciğer veya böbrek hastalığı olan köpekler için dahi harika bir besin kaynağıdır. 

Düşük doymuş yağa ve kaloriye sahip bu besin kaynağı, obez veya aşırı kilolu köpekler için mükemmel bir seçenektir. Tüm bunların yanında proteinde bulunan amino asitler hormonları düzenlemeye, kasları inşa etmeye, tendonlarda, bağlarda, kıkırdaklarda dokuyu düzeltmeye ve sağlıklı cilt, saç ve tırnakları korumaya yardımcı olur. Balık ayrıca artritli köpeklere de yardımcı olabilir. Şimdi sizlere patili dostunuzun afiyetle tüketeceği en kaliteli balıklı köpek mamalarından bahsedeceğim. Köpeğinizin sağlıklı ve mutlu kalmasına destek olan en iyi balıklı köpek mamaları!

1. Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Köpek Maması

Balıklı Köpek Maması

Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Köpek Maması,  Atlantik uskumru, ringa balığı, maymunbalığı, pisi balığı, kırmızı balık ve gümüş hake’den gelen taze ve zengin bir diyet sunar. Tüm yaşam evrelerindeki köpek ırklarının tüketimine uygun olarak hazırlanan mama, patili dostlarınızın evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslenmesi için % 38 protein ve % 20 karbonhidrat içermektedir. Balık seven köpeklerin asla hayır diyemeyeceği bu eşsiz kuru köpek maması, içeriğindeki omega 3 ve omega 6 yağ asitleriyle cilt ve kürk sağlığını korur. Aynı zamanda eklem ve kemiklerin güçlenmesine yardımcı olur. 

Ucuza Satın AL


2. Acana Pacifica Balık ve Sebzeli Yavru Ve Yetişkin Köpek Maması

Balıklı Köpek Maması

Acana Pacifica Balık ve Sebzeli Yavru ve Yetişkin Köpek Maması, yabani yakalanmış ringa balığı, yastık, pisi balığı, gümüş hake ve kaya balığı gibi malzemelerin yanı sıra güneşte olgunlaşmış meyve ve sebzeleri içermektedir. İçeriğindeki meyve ve sebzeleri Okanagan Vadisi’nden (Kanada’nın British Columbia eyaletinde Okanagan Gölü’nün havzası ve Okanagan Nehri’nin Kanada kısmı tarafından tanımlanan bir bölge) toplayan firma, köpeklerin her daim doğal ve katkısız beslenmesi gerektiğini ön görmektedir. Her cinsten köpeğin tüketimine uygun olarak hazırlanan Acana Pacifica Balık ve Sebzeli Yavru ve Yetişkin Köpek Maması, patili dostunuzun sağlıklı ve berrak bir cilde sahip olması için Omega-3 yağ asitleri açısından oldukça zengindir. 

Ucuza Satın AL


3. Royal Canin Mini Light Care Diyet Yetişkin Köpek Maması

Balıklı Köpek Maması

Royal Canin Mini Light Care Diyet Yetişkin Köpek Maması, patili dostunuzun sağlıklı beslenme ile kas kütlesini koruyarak aşırı kilo alımını durdurmaktadır. Light Care diyet maması üzerinde yapılan araştırmalar, 8 hafta düzenli kullanımda %88 oranında başarı göstermektedir. Köpeğinizin formda kalmasına yardımcı olmak için formüle edilmiş açlığı doyurucu zengin bir tada sahip bu ürün, kas kütlesinin korunmasına yardımcı olmak için uyarlanmış protein içeriği. L-karnitin ile zenginleştirilmiştir. Tüm bunların yanında tükürükteki kalsiyumu şelatlayan ajanlar sayesinde tartar oluşumunu azaltmaya yardımcı olarak köpeğinizin ağız sağlığını korumaktadır. 

Ucuza Satın AL


4. N&D Ocean Düşük Tahıllı Balıklı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Balıklı Köpek Maması

N&D Ocean Düşük Tahıllı Balıklı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması, doğru miktarda protein, yağ, sınırlı karbonhidrat ve gelişmiş uzun ömürlü vitamin ve minerallere sahip en iyi malzemelerden yapılmıştır. İçeriğindeki balkabağı sayesinde köpeğinizin sindirim sistemine yardımcı olan bu ürün, bağırsak hareketliliğini düzenleyerek kardiyovasküler sistemin korunmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle düşük tahıllı köpek maması tüketen patili dostlar için en iyi seçimler arasında yer alan N&D Ocean Düşük Tahıllı Balıklı Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması, düşük glisemik formülü sayesinde şeker hassasiyeti olan patili dostlar için en doğru seçim olacaktır.

Ucuza Satın AL


5. Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Balıklı Köpek Maması

Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, patili dostunuzun sağlığı için mükemmel beslenme dengesine sahiptir. Köpeğinizin her daim formda ve fit kalmasına yardımcı olmak için yağsız proteinlere sahip Hills köpek maması, orta ve yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir şekilde tahıl barındırmayan bu ürün havuç ve bezelye gibi doğal savunmaları destekleyen vitaminler ve minerallere sahiptir. Glütensiz maddeler ve kolay sindirilebilir besinlerden yapılan Hills İdeal Balance Tahılsız Ton Balıklı Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, sağlıklı cilt ve parlak tüy yapısını destekleyen Omega 3 ve Omega 6 yaş asitlerine sahiptir. 

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi 5 Tahılsız Köpek Maması

Gönderiye Yorum Yap