Menü Kapat

Reynmen’den Flaş Açıklama: Müzik Camiasından Özür Diliyorum Ancak…

1. Son dönemlerin en çok konuşulanları arasına girmeyi başaran Reynmen, yaptığı “Ela” isimli şarkıyla listeleri adeta sallamıştı.

Reynmen


2. Kısa süre içerisinde rekor sayıda dinlenen şarkı için birçok kişi açıklamalarda bulunmuştu. Bazı kişiler izlenmelerin sahte olduğunu ifade ederken, bazı kişiler Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş’ı başarılı bulduklarını ifade etmişti.

Reynmen


3. Çok sayıda ünlünün eleştiri oklarının hedefi olan Reynmen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. Ünlü fenomen sert açıklamalarda bulunmuştu

Reynmen


4. Bugün ise Reynmen sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Başarılı fenomen yaptığı açıklamada “Öncelikle hepinize merhaba. Tüm müzik camiasından özür dileyerek başlamak istedim. Çünkü albüm yapacağım haberini sizlere vermek istedim. Konser falan da yapacağım. Bundan sonra takılacağım. Buradan derdi olduğun beni sevmeyen, çekemeyen, o çok saygı duymamı beklediğiniz yılların sanatçısı ağabeylerim, ablalarıma sesleniyorum. Onlar bilet almasınlar ben onlara göndereceğim” ifadelerini kullandı.


5. Reynmen’in bu söyledikleri kısa sürede sosyal medyanın gündemine çıkmasını sağladı.

Reynmen

Gönderiye Yorum Yap