Menü Kapat

Rıdvan Dilmen: Başakşehir Böyle Kazansaydı Ne Olurdu?

“Başakşehir Böyle Kazansaydı Ne Olurdu?”

Galatasaray Süper Lig’in 32. Haftasında ikinci yarının formda ekiplerinden Çaykur Rizespor’a konuk oldu. Müsabaka Galatasaray’ın 3-2’lik üstünlüğü ile sona erdi.

Maçın ardından hakem hataları ülke sporunun gündemine oturdu ve ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, maçtaki hakem hatalarını öne çıkartarak “Başakşehir böyle kazansaydı ne olurdu” diyerek tepkisini ortaya koydu.

“Emre Akbaba’nın Pozisyonun Kırmızı Kart Değil”

rıdvan dilmen

“34 haftalık periyotta şampiyon olan da, küme düşen de bir şekilde hak etmiştir ama TFF, insanları yaralıyorsunuz, vicdanlarına zarar veriyorsunuz. Ben VAR hakemi olsaydım, Emre Akbaba’nın pozisyonunda faulü verirdim ama kırmızı nereden çıktı kardeşim? Bu nasıl bir şey, siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz.”

“Bu Maçı Böyle Başakşehir Kazansa Ne Olurdu”

“Bu maçı Başakşehir böyle kazansaydı ne olurdu? Yedek kulübesi 10 kişi gidiyor, orta hakem kedi gibi dönüyor. VAR, Türkiye’de 12-13 hafta adil uygulandı aslında ama VAR Hüseyin Göçek ceza alınca bir anda kırıldı, eskisinden kötü hale getirildi.”

“Milleti Sokağa Dökeceksiniz”

“Bana onu bunu anlatmayın, MHK’yı falan da suçlamayın. Orada ben de olabilirdim. Mustafa Çulcu ve ekibi, Türk futbolunu katlettiler. İnsanların sinirini bozdular. Dünyada adil olmayan tek oyun Türkiye’de oynanıyor. Türkiye’de kulüp yöneticileri maç yönetse, böyle yönetemez. Bak milleti sokağa dökeceksiniz, bilerek yaptığınızı iddia ediyorum. İsterseniz gelin, neler yaptığınızı ben burada anlatayım, ben sorayım, siz cevap verin. Bana anlatamazsınız Sabri Çelik hocam! Bırakın bu işleri.”

Gönderiye Yorum Yap