Menü Kapat

Şanışer’in 17 Sanatçıyla Yaptığı “Susamam” İsimli Şarkı Sosyal Medyayı Salladı!

1. Rap müzik küresel olarak büyümesiyle birlikte Türkiye’de de popüler olmuştu. Birçok yeni isimle birlikte eski isimler de gündeme gelmişti.

Ezhel ve Ben Fero


2. Bugün ise listeleri kasıp kavuran “Susamam” isimli şarkı piyasaya çıktı. Şanışer lakaplı Sarp Palaur isimli Rap sanatçısı yayınladığı parça ile sosyal medyanın konuşulan ismi olmayı başardı.

Şanışer


3. Şanışer “Susamam” şarkısında Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Deniz Tekin, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle gibi isimlerle düet yaptı.

Şanışer-Susamam


4. Her sanatçının farklı kısımları söylediği şarkıda doğa, kuraklık, hukuk, adalet, Türkiye, İstanbul, eğitim, sorgulamak, kadın hakları, gurbet, hayvan hakları, intihar, faşizm, sokak ve trafik konuları işlendi.

Şanışer Instagram


5. Toplamda 14 dakika 54 saniye olan şarkı popüler video platformu Youtube üzerinde yayınlandı. Kısa sürede çok hızlı bir izlenme ve beğeni oranı yakalayan parça “Trendler”de ilk sıraya oturmayı başardı. Sosyal medyada birçok kişi şarkıyı başarılı bulduğunu ve günümüz sorunlarına değinmesini takdir ettiğini ifade etti.

Şanışer-Susamam

Önerilen İçerik; Şanışer Hakkında Bilinmeyen 10 İlginç Bilgi!

Gönderiye Yorum Yap