Menü Kapat

Seda Sayan’dan Şeyma Subaşı’nın Kitabına Flaş Sözler: Çocuklarınızdan Uzak Tutun, Toplatılması Lazım!

Seda Sayan: Bu Kitabın Toplatılması Lazım!

Şeyma Subaşı’nın yeni kitabına ünlüler dünyasından da eleştiriler bitmiyor. Satış rekorları kırdığı iddia edilen kitapla ilgili Seda Sayan da bir eleştiride bulundu. Sayan’ın “Bu kitap toplatılmalı, büyük bir suç” ifadeleri dikkat çekti.

Seda Sayan, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın hazırladığı “Magazin Noteri” isimli programa konuk oldu. Konuk olduğu programda Şeyma Subaşı’nın yeni kitabı “Sadece Şeyma” konuldu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada da gündem olan ve kitapta geçen “Hidrolik asit” ifadeleri bomba etkisi yaratmıştı.

sadece-seyma-kitabi.jpg

Seda Sayan’ın katıldığı programda da kitabın bu bölümüne dikkat çekildi. Sayan, kitabı okumadığını ifade etti ve hidrolik asit yazdığını bilmediğini ekledi. Konuyla ilgili konuşan Sayan “Hidrolik asitte emin misiniz, kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Buradan ceza alır. Her türlü ceza alır. Sen şimdi ‘bunu kullanın’ diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş” dedi.

“Bu Kitap Toplatılmalı”

Kitabın toplatılması gerektiğini belirten Sayan, “Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum. Bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın. Ona hyalüronik asit denir. Bu kitabın toplanması lazım. Bu kitabı alıp uygulamaya kalkan olursa yayın evinin de başı belaya girer. Bu kitap toplanmalı” ifadelerini kullandı.

Seda Sayan

“Çoluktan Çocuktan Uzak Tutun”

Konunun yargıya gidebileceğinin altını çizen Seda Sayan “Bu iş yargıya gider, hapse bile girebilir. Biri yanar hapse atarlar. Çok tehlikeli bir durum bu. O madde tuvalet temizleyicisi! Demek ki denenmiş! diye küçük büyük okuyan herkes kullanmak isteyebilir. Sakın kullanmayın. Sakın uygulamayın çoluktan çocuktan uzak tutun. Elinizi bile sürmeyin” dedi.

Gönderiye Yorum Yap