Menü Kapat

Sedat Peker Trabzonlu İmamoğlu’na Süleyman Soylu’yu Örnek Gösterdi!

Genç Fenerbahçeliler (GFB) ile sahurda bir araya gelen Sedat Peker programın ardından dikkat çeken bir açıklama yaptı. Gençlerle yaptığı sohbet esnasında geçen ilginç bir anektodu sosyal medya hesaplarından duyurdu. Peker, İçişleri Bakanı gibi Trabzonlu olan Ekrem İmamoğlu’na FETÖ, PKK ve Yunanistan’dan gelen destek mesajlarına dikkat çekerek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu örnek gösterdi.

”PKK ve uyuşturucu ile ölümüne mücadele eden SAYIN SÜLEYMAN SOYLU’yu yok sayan Yunanlılar, EKREM İMAMOĞLU’na destek veriyorsa…”

sedat-peker-gfb-taraftar-grubu.jpeg

İşte GFB Taraftar Grubuyla Bir Araya Gelen Peker’in Yaptığı Dikkat Çeken O Açıklama;

KIYMETLİ DOSTLARIM
GENÇ FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ’nin  üyelerinden olan EMİRHAN KILIÇ ve BERKANT ACAVİT kardeşlerimin düzenlediği çok sayıda da GENÇ FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ’nin mensuplarının katıldığı BAKIRKÖY ilçemizde keyifli bir SAHUR programı yaptık.

Sohbetimizin konusu bugünün gençlerinin sorunları ve seçim üzerineydi… Ben CUMHURİYET HALK PARTİSİ’nin  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYIN EKREM İMAMOĞLU’ndan dolayı kafamın çok karışıklık olduğunu söyledim…  Fetö’nün ve pkk yöneticilerinin basında yayınlanan İmamoğlu’na destek açıklamalarına da özellikle değindim.

Benim bu sözlerim üzerine  SAHUR davetine katılan TRABZONLU bir hemşehrimiz de şöyle söyledi: “İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN SÜLEYMAN SOYLU genç yaşlarındayken DOĞRU YOL PARTİSİ’ne GENEL BAŞKAN olmayı başardı… Daha sonra ise AK PARTİ hükümetlerinde çeşitli BAKANLIKLAR yaptıktan sonra İÇİŞLERİ BAKANI oldu.

SÜLEYMAN BEY de EKREM İMAMOĞLU gibi TRABZON’un çocuğudur… SÜLEYMAN BEY tüm bu başarıları sağlarken, YUNANİSTAN’daki gazetelerden kendisine yönelik olumlu bir söz ya da destek gelmedi. Ancak YSK tarafından seçimi kazandığı dahi onaylanmadan SAYIN İMAMOĞLU’na YUNANİSTAN’daki gazetelerden destek mesajları yağdı. (Hem de iğrenç yorumlarla yapılan bir destek…)

YUNANİSTAN’daki Rum gazetecilerin yazmış oldukları aslında bizim kafamızı karıştırmadı aksine net olarak berraklaştırdı. Pkk ve uyuşturucu ile ölümüne mücadele eden SAYIN SÜLEYMAN SOYLU’yu yok sayan Yunanlılar, EKREM İMAMOĞLU’na destek veriyorsa, bizim zaten oyumuzu kime vereceğimiz bellidir… Sedat abi sen anlatarak kendini hiç boşuna yorma.” dedi.

Yaşını başını almış birçok insanın akıl tutulması yaşadığı bugünlerde, 16-20 yaş grubundaki bu kardeşlerimizin bu muhteşem tespitleri yapabiliyor olmaları beni gelecek günler adına gerçekten de çok umutlandırdı.

Gönderiye Yorum Yap