Menü Kapat

Seray Sever Sözleriyle Sosyal Medyayı Karıştırdı: Fasulye Pahalıysa Yemeyeceksin…

1. Seray Sever, Hakan Hatipoğlu ile yaptığı “Gel Yazın Konuşalım” programındaki sözlerle sosyal medyada gündem oldu.

Seray Sever


2. Hakan Hatipoğlu’nun “Gülmek lüks olmuş, biz kahkaha atmaktan bahsediyormuş” sözlerine “Gülmek neden lüks olmuş Hakan?” yanıtını verdi.

Seray Sever


3. Hakan Hatipoğlu “Zor insanların hayatları. Bir sürü problem var yani. Evde dırdır çeken var, ekonomik problem çeken var, işimden atılır mıyım, yarın işsiz kalır mıyım diye düşünen var. Nasıl gülsün bu insan?” şeklinde cevapladı.


4. Seray Sever, Hakan Hatipoğlu’nun sözlerine karşılık “Peki şöyle gülsün bu insan. En azından yukarda savaş uçakları uçmuyor. Bombalar atılmıyor, yanında insanlar ölmüyor. En azından vatanındasın. Biraz insanlar şükretmeyi bilmeli. Sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın. Millet işi gücü beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim! Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin” dedi.

Seray Sever


5. Seray Sever’in sözleri karşısında şaşıran Hakan Hatipoğlu “Nasıl fasulye pahalıysa pahalı. Dün bir bebek markete gittim. Çocuk maması çalarken yakalandı kadın ne yaptığımı anlatmayayım” şeklinde yanıtladı.

seray-sever-002.jpg


6. Seray Sever programın ilerleyen saatlerin sözlerinin yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Seray Sever

Gönderiye Yorum Yap