Menü Kapat

Süet Trendi

2015 – 2016 sonbahar kış sezonunda süet parçalar yer alıyor. Süet kumaştan hazırlanan elbise, etek, tulum, ceket, pantolon ve mantolar dikkat çekiyor. Bu sezon her üründe süet göreceğiz. Süet, 70’li yılların stilini yansıtıyor. Bohem stilinin sevilen parçası süet, 2016 yılında çeşitli kombinlere ilham oluyor. Geçtiğimiz ilkbahar yaz sezonunda da rastladığımız süet, sıkça kullanıldı. Bu sezonda popüler olacak görülüyor.

 

suet-trendi-006.jpg

 

Bohem rüzgarları estiren süet parçalar, bu sezon da püskül detaylar ile dikkat çekiyor. Sadece kıyafet olarak değil, çanta ve botlarda da süet ürünler bulunuyor. Püskül detaylar, etek ve botlarda şıklık katıyor. Genellikle kısa ceket olarak kullanılan modeller, bu sezon uzun ceket olarak kullanılıyor. Uzun süet ceketler oldukça şık bir hava estiriyor.

 

suet-trendi-001.jpg

 

Sokak modasında görülen bohem kombinler, hoş bir görünüm sergiliyor. Kısa süet botlar, uzun süet elbiseler ile bohem stilini oluşturabilirsiniz. Süet kumaşı seviyorsanız, her parçayı bir araya getirerek farklı kombinler yaratabilir ve kendi stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

 

suet-trendi.jpg

 

Şeyma TOKUR /

Gönderiye Yorum Yap