Menü Kapat

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu Biyografisi

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak.

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, 1990 yılında Trabzon‘un Of ilçesinde doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi Of’ta okuyarak 2008 yılında bitirdi. 2014 yılında Ordu Üniversitesi‘nden mezun oldu.

Lise yıllarında karate sporu ve vücut geliştirme sporları ile ilgilenen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, lise bittikten sonra vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etti.

2016 yılında sosyal medya macerası başlayan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, doğaya ve spora olan sevgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı oldu.

Uzun süre özel bir şirkette çalışan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Trabzon‘da yaşamını sürdürmektedir.

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak olan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, 9 Ocak 2021 akşamı Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımında gönüllülere karşı; İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Meryem Kasap, Hayrettin Onur Karaoğuz, Barış Özbek, Merve Aydın (basketbolcu), Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yarışacak.

Gönüllüler takımında ise; Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Tutuş, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora yarışacak.
Kaynak:Biyografi.info

Gönderiye Yorum Yap