Menü Kapat

Tasma Kolye Trendi

2015 – 2016 sonbahar kış sezonun da kadınlar aksesuarı oldukça bol kullanacak. Bu sezon tasma kolyeler kadınların boyunlarını süsleyecek. 90’lı yılların sevilen modeli tasma kolyeler, günümüzde yeni stilleri ile trend oluyor.

 

tasma-kolye-trendi-004.jpg

 

Tasma kolyeler asi bir görünüm veriyor. Geçtiğimiz sezon da kullanılan tasma kolyeler bu sezon da popülerliğini yitirmiyor. Taşlı ve sade modelleri ile görülen kolyeler, kıyafet seçimine göre değişiklik gösteriyor.

 

tasma-kolye-trendi-005.jpg

 

Farklı boyutları bulunan kolyeleri, boynunuzu çok kısa göstermeyecek şekilde seçmelisiniz. Eğer çok kalın modellerini seçerseniz kötü bir görünüm sergilenmiş olursunuz. Boynunuz kısa ise ince ve minimal modelleri tercih etmelisiniz. Eğer boynunuz uzun kalın ve taşlı modeller tercih edebilirsiniz.  

 

tasma-kolye-trendi-006.jpg

 

Metal, zincir, taşlı ve inci gibi detaylı modelleri de bulunuyor. Zarif modelleri seviyorsanız, inci detaylı ve ince kolyeleri kullanmalısınız. Cool ve asi bir stiliniz varsa zincir detaylı kolyeler sizler için ideal olabilir. Yapacağınız kombinlerle kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Kolyelerinizi seçerken renk ve modeline dikkat etmeyi unutmayınız. 

 

tasma-kolye-trendi-007.jpg

 

Şeyma TOKUR /

Gönderiye Yorum Yap