Menü Kapat

Trend Bel Çantası

2015 – 2016 sonbahar kış sezonun da yeni çanta modelleri yer alıyor. Bu sezon geçmişten günümüze birçok model görülüyor. Bu sezon trend olacak modellerden biri bel çantaları. Bu modeller, geçmişte kullanılan, bu sezon da yeni modelleri ile üretilmektedir. Modanın kendini tekrarladığını yine görüyoruz.

trend-bel-cantasi.jpg

Bel çantası, rahat ve kolay kullanımı ile tercih ediliyor. Yeni sezon bel çantaları, kemer üzerine yerleştirilmiş modelleri ile dikkat çekiyor. Bu modeller kemer üzerine geçirilerek kolaylık sağlıyor. Aynı zaman zincir detaylı modeller de bulunuyor. Zincirli bel çantası modelleri, bu sezon sevilen modeller arasında olacak.

 

trend-bel-cantasi-002.jpg

 

Bel çantası, sadece spor kıyafetlerle kullanılmamalıdır. 2015 – 2016 sonbahar kış sezonun da bel çantaları birbirinden farklı modelleri ile farklı kıyafetlerle kullanma imkanı sağlıyor. Deri ve süet modelleri bulunan çantalar, spor, günlük, ofis ve gece kullanımı için uygundur.

 

trend-bel-cantasi-003.jpg

 

Bu çantaların farklı boyutları da bulunmaktadır. Aynı zaman her renkte bulunan çantalar, bu sezon taba ve siyah modeli ile tercih ediliyor. Sadece kadınların değil, erkeklerin de kullanabileceği çantalardır. Siz de rahatlığı seviyorsanız, bel çantalarından kullanabilirsiniz. 

 

trend-bel-cantasi-004.jpg

Şeyma TOKUR /

Gönderiye Yorum Yap