Menü Kapat

Trend Bordo Ruj

Bordo ruj, geçtiğimiz sezon popüler olmuş, bu sezonda etkisini yitirmemiştir. 2015 – 2016 sonbahar kış sezonun da koyu renk rujlar kadınların dudaklarında muhteşem bir etki yaratıyor. Sonbahar kış sezonunda genellikle koyu rujlar kullanılır fakat bu sezon bordo altın çağını yaşayacak. Bu sezon kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda da yer alan bordo renk, hakimiyetini hiçbir renge bırakmayacak.

 

trend-bordo-ruj-002.jpg

 

Birbirinden farklı tonları bulunan bordo ruj, mat ve parlak çeşitleri de bulunuyor. Bu sezon parlak rujun yerini, mat rujlar alıyor. Mat ruj gündüz kullanımı için daha da doğru bir tercih oluyor. Işıl ışıl parlayan dudakların yerini, mat ve donuk daha seksi dudaklar yer alıyor. Bordo ruj cesaretin sembolü haline geliyor. Asil bir görünüm yaratan bordo ruj, kadınların olduğundan daha farklı ve seksi görünmesini sağlıyor.

 

trend-bordo-ruj-001.jpg

 

Pürüzsüz bir cilt, siyah maskara ile uzayan kirpikler ve bordo bir ruj mükemmel makyajın üçlüsü olarak kabul ediliyor. Tabi ki gece makyajın da göz makyajınızı daha koyu tonlarla yoğunlaştırabilirsiniz. Bu şekilde muhteşem bir gece makyajına imza atmış olursunuz. Siz de trend görünmek istiyorsanız bu sezon bordo rujlardan almayı ihmal etmeyiniz. 

 

trend-bordo-ruj.jpg

 

Şeyma TOKUR /

Gönderiye Yorum Yap