Menü Kapat

Trend Şeftali Rengi Far

2015 – 2016 sonbahar kış makyajı birbirinden farklı stillerle öne çıkıyor. Yaz sezonunda trend olan doğallık, bu sezon da devam ediyor. Doğal ve masum bir görünüm veren makyaj stilleri tercih ediliyor. Doğal makyajın renkleri genellikle soft tonlardan oluşmaktadır. Bu sezon şeftali rengi trend olarak, kadınların gözlerini ve dudaklarını renklendiriyor. Şeftali tonlarında uygulanan makyaj, sezonun sevilen ve sade stillerinden oluyor.

 

trend-seftali-renk-far-001.jpg

 

Şeftali far ve şeftali ruj bu senenin en çok tüketilecek makyaj ürünü olacak. Hafif ve zarif bir makyajı yansıtan görünüm doğallığının yanı sıra masum bir ifade katıyor. Şeftali tonlarında makyaj her tene yakışacak bir renktir. Tabi ki bu renk hafif tonlarda kullanılmalıdır. Bunun için ten makyajınız yokmuş gibi olmalıdır.

 

trend-seftali-renk-far.jpg

 

Ten makyajı için bb krem tercih edebilirsiniz. Kremsi yapısı ince bir görünüm verecektir. Göz kapaklarınıza şeftali tonlarında farınızı hafif dokunuşlarla sürerek yapabilirsiniz. Eğer daha doğal bir makyaj istiyorsanız, şeffaf rimel sürerek kirpiklerinizin hareketlenmesini sağlayabilirsiniz. Dudaklarınıza şeftali tonlarındaki rujunuzu sürerek mükemmel bir makyaj stilini yakalayacaksınız. Dilerseniz allık da kullanabilirsiniz. 

 

trend-seftali-renk-far-002.jpg

 

Şeyma TOKUR /

Gönderiye Yorum Yap