Menü Kapat

Zor Beğenen Kediler İçin En İyi 5 Seçici Damak Tadı Kedi Maması

En İyi 5 Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

Kediler her ne kadar gururlu evcil hayvanlar olarak bilinseler de yiyecek bir şey söz konusu olduğunda asla durmazlar! Küçük dostunuzun önüne verilen her şeyi hiç düşünmeden bir çırpıda yememesi için tıpkı insanlarda olduğu gibi her kedinin kendi favori yiyecekleri ve lezzetleri olmalıdır. Tüm bunların yanında kedinizin gördüğü her şeyi yemeye çalışması bazen hiç umulmadık sonuçlara sebep olabilir. (zehirlenme, enfeskiyon vb.)

Bazı kedilerin her gördüğünü tüketmesinin yanı sıra bazı kediler mama kabına bırakılan yiyeceğe günlerce dokunmayabilir. İşte bu noktada her kedinin özel olduğunu ve farklı beslenme ihtiyaçlarının bulunduğunu unutmayın. Bu yüzden onlar için en doğru mamaya karar verirken ırkları, yaşları, hassasiyetleri ve yaşam tarzları göz önüne alınmalıdır. Özellikle beslenme konusunda telaşlı olan kediler için yaptığım mama araştırmasında siz değerli evcil hayvan sahiplerini mutlu edecek en iyi seçici damak tadı kedi mamalarını sıraladım.  Aromatik profil, tat çeşitliliği veya protein düzeyine göre seçici kediler tarafından lezzetle tüketilen en iyi 5 kedi maması!

1. Hills Mature +7 Tavuklu Yaşlı Kedi Maması

Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

Hills Mature +7 Tavuklu Yaşlı Kedi Maması, ileri yaştaki kediler için özel olarak üretilmiş kuru kedi mamasıdır. Yaşlı kedilerde enerji ve aktivite seviyesini desteklemek için hazırlanan bu özel formül, aynı zamanda seçici damak tadına sahip kediler için eşsiz bir mama seçeneğidir. Yaşa bağlı olarak yıpranmıl deri ve tüylerin daha canlı bir görünüme sahip olması için E Vitamini, Omega 3 ve Omega 6 yağ asiti içeren Hills Mature +7 Tavuklu Yaşlı Kedi Maması, kalp sağlığını korumak için gerekli tuarin seviyesi ve böbrekler ile idrar kesesini desteklemek için dengeli minerallere sahiptir.

Ucuza Satın AL


2. Lavital Sensitive Ördekli Yetişkin Kedi Maması

Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

Lavital Sensitive Ördekli Yetişkin Kedi Maması, metabolizması yavaşlamış ve haraketleri azalmış ileri yaştaki kedilerin kemik, eklem ve kas yapısını desteklemek için özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda mama seçen kediler için birbirinden lezzetli besinleri bir arada toplayan bu ürün, hiç bir kedinin asla hayır diyemiyeceği tatlardan oluşmaktadır. Tüm bunların yanında böbrek ve sindirim sağlığı açısından hazmı son derece kolay olan Lavital Sensitive Ördekli Yetişkin Kedi Maması, 7 yaş ve üzeri kedilerin vücut kondisyonlarını desteklemek amacıyla formüle edilmiştir.

Ucuza Satın AL


3. Royal Canin Exigent Savour Seçici Yetişkin Kedi Maması

Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

Royal Canin Exigent Savour Seçici Yetişkin Kedi Maması, 1 yaşın üzerinde seçici damak lezzetine sahip yetişkin kediler için dengeli ve eksiksiz bir mamadır. Özellikle telaşlı iştaha sahip kediler için özel olarak üretilen Royal Canin Exigent Savour Seçici Yetişkin Kedi Maması, iştah problemi yaşayan kediler için her biri farklı bir formül ve dokuya sahip iki sinerjik tipte kibble içermektedir. Bu, kedinizin ideal vücut ağırlığını korumasına ve kedinizi canlı tutmaya yardımcı olmaktadır. 

Ucuza Satın AL


4. Orijen Kitten Tahılsız Tavuklu Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması

Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

Orijen Kitten Tahılsız Tavuklu Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması, seçici damak tadı olan kediler için özel olarak formüle edilmiş harika bir içeriğe sahiptir. Aynı zamanda hamile ve emziren kediler başta olmak üzere yavru kediler içinde sıklıkla tercih edilen Orijen kuru kedi maması, içeriğinde ki bileşenleri ile her daim kedi sağlığına katkıda bulunmaktadır. Ürün, serbest dolaşan tavuk ve hindi, vahşi balıklar ve kafessiz yumurtalardan zengin besleyici protein içerir. Hayvan içeriklerinin 3’te 2’sini taze kaynaklardan temin eden Orijen kedi maması, %85 oranında kaliteli hayvan malzemeleri içermektedir. 

Ucuza Satın AL


5. N&D Prime Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması

Seçici Damak Lezzeti Kedi Maması

N&D Prime Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması, seçici damak tadı olan kediler için özel olarak üretilmiştir. AAFCO Cat Gıda Besin Profilleri tarafından belirlenen besin seviyelerini karşılamak üzere formüle edilmiş olan N&D Kuzu etli ve yaban mersinli kedi maması, yetişkin kedilerin asla hayır diyemeyeceği eşsiz bir damak lezzetine sahiptir. GDO içermeyen bu formül bezelye, mercimek, bezelye proteini, nohut veya ilave edilmiş bitki yağları içermemektedir. ND kedi maması yüksek protein, sınırlı karbonhidrat ve düşük lifli içeriğinde tahıl veya gluten olmadan formüle edilmiştir. Bu nedenle alerjisi olan kediler için harika bir seçimdir. 

Ucuza Satın AL

Önerilen İçerik: En İyi Kedi Tuvaleti Modelleri

Gönderiye Yorum Yap